Honda CBF 1000 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda CBF 1000 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 75 mm |
| Takt | 56.5 mm |
| Snaga motora | 98 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8000 okr./min |
| Okretni moment | 93 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 998 ccm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2155 mm |
| Širina | 780 mm |
| Visina | 1240 mm |
| Međuosovinski razmak | 1480 mm |
| Visina sjedala | 795 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 242 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Honda CBF 1000
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Honda CBF 1000 Историја
Honda CBF 1000 2013

98 ХП
998 цц
242 кг
Honda CBF 1000 2012

98 ХП
998 цц
242 кг
Honda CBF 1000 2011

98 ХП
998 цц
250 кг
Honda CBF 1000 2010

98 ХП
998 цц
250 кг
556.362 RSDавг. тржишна цена
Honda CBF 1000 2009

98 ХП
998 цц
242 кг
521.315 RSDавг. тржишна цена
Honda CBF 1000 2008

98 ХП
998 цц
228 кг
524.285 RSDавг. тржишна цена
Honda CBF 1000 2007

98 ХП
998 цц
228 кг
465.120 RSDавг. тржишна цена
Honda CBF 1000 2006

98 ХП
998 цц
228 кг
801.456 RSDавг. тржишна цена
ФАК Honda CBF 1000
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CBF 1000?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CBF 1000 s godinom proizvodnje 2006 inosi prosječno 3.380 USD uz prosječnu kilometražu od 45.078 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CBF 1000 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CBF 1000?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda CBF 1000.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda CBF 1000? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2019, stabilnost cijene motocikla Honda CBF 1000 bila je dobra u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda CBF 1000?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CBF 1000. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CBF 1000 Слике
Извор: 1000PS




Прикажи још слика























