Kawasaki Ninja ZX-6R 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Kawasaki Ninja ZX-6R 2010
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 42.5 mm |
| Snaga motora | 127 KS |
| Okretni moment | 77.7 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 11800 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.3 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 599 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi, Perimetar, Ekstrudirani profil |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Poluklizna čeljust |
| Tehnologija | radijalno, Latica |
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Tokico |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Dužina | 2090 mm |
| Širina | 705 mm |
| Visina | 1115 mm |
| Međuosovinski razmak | 1400 mm |
| Visina sjedala | 815 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 191 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци о моторима од 1000 КС о Kawasaki Ninja ZX-6R
Цена Kawasaki Ninja ZX-6R
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Kawasaki Ninja ZX-6R Историја
Kawasaki Ninja ZX-6R 2026

124 ХП
636 цц
198 кг
1.629.524 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2025

124 ХП
636 цц
198 кг
1.541.490 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2024

124 ХП
636 цц
198 кг
1.544.698 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2020

130 ХП
636 цц
196 кг
1.123.417 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2019

130 ХП
636 цц
196 кг
Kawasaki Ninja ZX-6R 2017

128 ХП
599 цц
191 кг
Kawasaki Ninja ZX-6R 2016

128 ХП
599 цц
191 кг
Kawasaki Ninja ZX-6R 2015

128 ХП
599 цц
191 кг
935.349 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2014

128 ХП
599 цц
191 кг
Kawasaki Ninja ZX-6R 2013

128 ХП
599 цц
191 кг
887.708 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2012

128 ХП
599 цц
191 кг
769.022 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2011

127 ХП
599 цц
191 кг
892.936 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2010

127 ХП
599 цц
191 кг
905.291 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2009

134 ХП
599 цц
191 кг
651.287 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2008

125 ХП
599 цц
167 кг
728.985 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2007

125 ХП
599 цц
623.249 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Ninja ZX-6R 2006

130 ХП
636 цц
164 кг
Kawasaki Ninja ZX-6R 2005

126 ХП
636 цц
163 кг
504.920 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Kawasaki Ninja ZX-6R
ФАК Kawasaki Ninja ZX-6R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 10.450 USD uz prosječnu kilometražu od 15 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Ninja ZX-6R ili motocikl Honda CBR600RR?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Kawasaki Ninja ZX-6R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je +52 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki Ninja ZX-6R. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kawasaki Ninja ZX-6R Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика


























