Honda CB 600 F Hornet 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda CB 600 F Hornet 2009 Искуства и стручни преглед
nastynils
600 Hornet är redan en klassiker i detta segment. Den första Hornet var billig och i grunden var den en något slimmad CBR. Strax under 100 hk och den coola designen räckte för att kunna visa upp sig överallt, även med lite pengar.

Кључна спецификација Honda CB 600 F Hornet 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 67 mm |
|---|---|
| Takt | 42.5 mm |
| Snaga motora | 102 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 12000 okr./min |
| Okretni moment | 64 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 10500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 599 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Prilagodba | Povrat |
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Povrat |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2085 mm |
| Širina | 760 mm |
| Visina | 1090 mm |
| Međuosovinski razmak | 1435 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 198 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Honda CB 600 F Hornet
Honda CB 600 F Hornet Историја
Honda CB 600 F Hornet 2014

102 ХП
599 цц
200 кг
691.443 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2013

102 ХП
599 цц
200 кг
594.261 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2012

102 ХП
599 цц
200 кг
548.877 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2011

102 ХП
599 цц
198 кг
572.638 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2010

102 ХП
599 цц
198 кг
475.931 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2009

102 ХП
599 цц
198 кг
463.576 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2008

97 ХП
599 цц
178 кг
441.240 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2007

102 ХП
599 цц
173 кг
437.439 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2006

97 ХП
599 цц
178 кг
350.117 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 600 F Hornet 2005

97 ХП
599 цц
178 кг
373.878 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Honda CB 600 F Hornet
ФАК Honda CB 600 F Hornet
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CB 600 F Hornet?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CB 600 F Hornet s godinom proizvodnje 2003 inosi prosječno 2.210 USD uz prosječnu kilometražu od 30.925 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CB 600 F Hornet ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CB 600 F Hornet?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda CB 600 F Hornet.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda CB 600 F Hornet? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2012, stabilnost cijene motocikla Honda CB 600 F Hornet bila je normalna u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda CB 600 F Hornet?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CB 600 F Hornet. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CB 600 F Hornet Слике
Извор: 1000PS






























