BMW R 1200 GS 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW R 1200 GS 2010 Искуства и стручни преглед
kot
A GS Adventure has practically everything you need for the big trip. But firstly, Touratech manufactures some parts for BMW anyway and secondly, it doesn't stop with the optional extras offered by the Bavarians.

Кључна спецификација BMW R 1200 GS 2010
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Bokser |
|---|---|
| Provrt | 101 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 110 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7750 okr./min |
| Okretni moment | 120 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Vrsta spojke | jedna ploča, Suho |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Radni obujam | 1170 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Vrsta okvira | motor pod opterećenjem |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Širina stražnje gume | 110 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Dužina | 2210 mm |
| Širina | 915 mm |
| Visina | 1450 mm |
| Međuosovinski razmak | 1507 mm |
| Visina sjedala | 850 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 203 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 229 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20 l |
| Maksimalna brzina | 200 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW R 1200 GS
BMW R 1200 GS Историја
BMW R 1200 GS 2018

125 KS
1170 ccm
238 kg
1.766.442 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2017

125 KS
1170 ccm
238 kg
1.670.104 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2016

125 KS
1170 ccm
238 kg
1.509.659 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2015

125 KS
1170 ccm
238 kg
1.398.453 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2014

125 KS
1170 ccm
238 kg
1.292.243 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2013

125 KS
1170 ccm
238 kg
1.203.755 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2012

110 KS
1170 ccm
203 kg
1.112.411 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2011

110 KS
1170 ccm
203 kg
1.059.723 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2010

110 KS
1170 ccm
203 kg
965.644 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2009

105 KS
1170 ccm
229 kg
760.598 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2008

100 KS
1170 ccm
205 kg
789.261 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2007

100 KS
1170 ccm
205 kg
780.817 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2006

100 KS
1170 ccm
205 kg
641.186 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2005

98 KS
1170 ccm
205 kg
627.984 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW R 1200 GS
ФАК BMW R 1200 GS
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 GS?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 GS s godinom proizvodnje 2018 inosi prosječno 1.697.140 RSD uz prosječnu kilometražu od 21.530 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW R 1200 GS ili motocikl Suzuki V-Strom 1000?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW R 1200 GS?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW R 1200 GS.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW R 1200 GS? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla BMW R 1200 GS bila je dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW R 1200 GS?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW R 1200 GS. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW R 1200 GS Слике
Извор: 1000PS























