BMW R 1200 GS 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW R 1200 GS 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Bokser |
|---|---|
| Provrt | 101 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 105 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 115 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1170 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 19 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2210 mm |
| Širina | 915 mm |
| Visina | 1450 mm |
| Međuosovinski razmak | 1507 mm |
| Visina sjedala | 850 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 229 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW R 1200 GS
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW R 1200 GS Историја
BMW R 1200 GS 2018

125 ХП
1170 цц
238 кг
1.768.645 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2017

125 ХП
1170 цц
238 кг
1.677.640 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2016

125 ХП
1170 цц
238 кг
1.511.670 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2015

125 ХП
1170 цц
238 кг
1.396.786 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2014

125 ХП
1170 цц
238 кг
1.294.971 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2013

125 ХП
1170 цц
238 кг
1.205.748 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2012

110 ХП
1170 цц
203 кг
1.116.170 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2011

110 ХП
1170 цц
203 кг
1.067.816 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2010

110 ХП
1170 цц
203 кг
965.882 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2009

105 ХП
1170 цц
229 кг
764.627 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2008

100 ХП
1170 цц
205 кг
779.596 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2007

100 ХП
1170 цц
205 кг
789.100 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2006

100 ХП
1170 цц
205 кг
639.882 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 GS 2005

98 ХП
1170 цц
205 кг
635.011 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW R 1200 GS
ФАК BMW R 1200 GS
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 GS?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 GS s godinom proizvodnje 2018 inosi prosječno 11.940 USD uz prosječnu kilometražu od 24.230 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW R 1200 GS ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW R 1200 GS?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW R 1200 GS.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW R 1200 GS? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla BMW R 1200 GS bila je dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW R 1200 GS?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW R 1200 GS. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW R 1200 GS Слике
Извор: 1000PS




Прикажи још слика


































