Suzuki V-Strom 650 2020
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Suzuki V-Strom 650 2020
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 81 mm |
| Takt | 62.6 mm |
| Snaga motora | 71 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8800 okr./min |
| Okretni moment | 62 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Može se ograničiti za licencu A2 | да |
| Radni obujam | 645 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 43 mm |
| Put | 150 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Put | 159 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 64 stupanj |
| Trag | 110 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 310 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2275 mm |
| Širina | 835 mm |
| Visina | 1405 mm |
| Međuosovinski razmak | 1560 mm |
| Visina sjedala | 815 mm |
| Visina sjedala do | 855 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 213 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Suzuki V-Strom 650
Suzuki V-Strom 650 Историја
Suzuki V-Strom 650 2026

71 KS
645 ccm
213 kg
917.951 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2025

71 KS
645 ccm
213 kg
997.876 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2024

71 KS
645 ccm
213 kg
1.037.125 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2023

71 KS
645 ccm
213 kg
979.203 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2022

71 KS
645 ccm
213 kg
850.157 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2021

71 KS
645 ccm
213 kg
801.155 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2020

71 KS
645 ccm
213 kg
804.366 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2019

71 KS
645 ccm
213 kg
792.116 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2018

71 KS
645 ccm
213 kg
718.732 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2017

71 KS
645 ccm
213 kg
686.619 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2016

67 KS
645 ccm
215 kg
671.396 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2015

67 KS
645 ccm
215 kg
610.976 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2014

67 KS
645 ccm
220 kg
592.303 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2013

67 KS
645 ccm
220 kg
538.901 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2012

67 KS
645 ccm
220 kg
507.145 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2011

67 KS
645 ccm
220 kg
521.893 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2010

67 KS
645 ccm
220 kg
468.966 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2009

49 KS
645 ccm
220 kg
453.980 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2008
67 KS
645 ccm
189 kg
419.964 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2007
67 KS
645 ccm
189 kg
407.952 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2006

67 KS
645 ccm
189 kg
355.263 RSDавг. тржишна цена
Suzuki V-Strom 650 2005

67 KS
645 ccm
189 kg
345.867 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Suzuki V-Strom 650
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Suzuki V-Strom 650
ФАК Suzuki V-Strom 650
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Suzuki V-Strom 650?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Suzuki V-Strom 650 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 848.050 RSD uz prosječnu kilometražu od 6.280 km.
- Koji je bolji? Motocikl Suzuki V-Strom 650 ili motocikl Kawasaki Versys 650?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Suzuki V-Strom 650?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Suzuki V-Strom 650.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Suzuki V-Strom 650? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2009, stabilnost cijene motocikla Suzuki V-Strom 650 bila je dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -0 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Suzuki V-Strom 650?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Suzuki V-Strom 650. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Suzuki V-Strom 650 Слике
Извор: 1000PS














































