Aprilia Tuono 457 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Aprilia Tuono 457 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno s radilicom na 270° |
|---|---|
| Provrt | 69 mm |
| Takt | 61.1 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9400 okr./min |
| Okretni moment | 43.5 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6700 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, Sistemi kvačila |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 457 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Put | 120 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 130 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Bybre |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Robna marka | Bybre |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Elektroničko upravljanje gasom, Kontrola proklizavanja, Moderna elektronika |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 175 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12.7 l |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 309 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 93 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 4.1 l / 100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | LED farovi, TFT zaslon, Moderna elektronika, Osvetljenje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о Aprilia Tuono 457
Цена Aprilia Tuono 457
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Aprilia Tuono 457 Историја
Aprilia Tuono 457 2025

48 KS
457 ccm
833.982 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Aprilia Tuono 457
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
ФАК Aprilia Tuono 457
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Aprilia Tuono 457?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Aprilia Tuono 457 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 740.000 RSD uz prosječnu kilometražu od 545 km.
- Koji je bolji? Motocikl Aprilia Tuono 457 ili motocikl Triumph Speed 400?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Aprilia Tuono 457?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Aprilia Tuono 457.
- Koliko je popularan motocikl Aprilia Tuono 457?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Aprilia Tuono 457. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Aprilia Tuono 457 Слике
Извор: 1000PS














Прикажи још слика
















