Kawasaki Versys 1000 S 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki Versys 1000 S 2022 Искуства и стручни преглед
Schaaf
Versys stands for "versatile system" and that is exactly what the Kawasaki tourer actually represents. Comfort and sportiness, slow and fast, short and long - the Versys can do it all. The chassis responds superbly, the handling is absolutely effortless, the engine emotional and at the same time sensible. In this price range, it is hard to impossible to find a better compromise.

Кључна спецификација Kawasaki Versys 1000 S 2022
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 77 mm |
| Takt | 56 mm |
| Snaga motora | 120 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 102 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.3 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1043 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 150 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 152 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63 stupanj |
| Trag | 106 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 310 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Poluklizna čeljust |
| Tehnologija | radijalno, Latica |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 250 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2240 mm |
| Širina | 950 mm |
| Visina | 1530 mm |
| Međuosovinski razmak | 1520 mm |
| Visina sjedala | 840 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 257 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 21 l |
| Sukladnost licence | A |
Oprema
| Oprema | Grijane ručke, Osvjetljivanje u smjeru zavoja, LED farovi |
|---|
Цена Kawasaki Versys 1000 S
Kawasaki Versys 1000 S Историја
Kawasaki Versys 1000 S 2024

120 KS
1043 ccm
255 kg
1.763.469 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Versys 1000 S 2023

120 KS
1043 ccm
257 kg
1.713.991 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Versys 1000 S 2022

120 KS
1043 ccm
257 kg
1.475.524 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Versys 1000 S 2021

120 KS
1043 ccm
257 kg
1.333.276 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Kawasaki Versys 1000 S
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Kawasaki Versys 1000 S
ФАК Kawasaki Versys 1000 S
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Versys 1000 S?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Versys 1000 S s godinom proizvodnje 2022 inosi prosječno 1.385.010 RSD uz prosječnu kilometražu od 13.708 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Versys 1000 S ili motocikl Yamaha Tracer 9 GT?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Versys 1000 S?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Kawasaki Versys 1000 S.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Versys 1000 S?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Kawasaki Versys 1000 S. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kawasaki Versys 1000 S Слике
Извор: 1000PS










































