KTM 1190 Adventure 2013
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 1190 Adventure 2013 Izkušnje in strokovne ocene
Der Horvath
KTM 1190 Adventure je mejnik v segmentu avanturističnih koles. Združuje brezkompromisno zmogljivost in pravo potovalno primernost ter tudi po letih ostaja kolo za voznike, ki želijo več kot le premagovati razdalje.

Ključni tehnični podatki KTM 1190 Adventure 2013
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 105 mm |
|---|---|
| Gib | 69 mm |
| Moč motorja | 150 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9500 min-1 |
| Navor | 125 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12.5 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Dvojni vžig |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Gibna prostornina | 1195 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | WP |
|---|
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | Radialna |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Znamka | Brembo |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | Vodenje po žici |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 19 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 170 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 60 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1560 mm |
| Višina sedeža | 860 mm |
| Lastna masa | 212 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 23 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena KTM 1190 Adventure
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 1190 Adventure Zgodovina
KTM 1190 Adventure 2016

150 KM
1195 cm3
212 kg
8.401,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 Adventure 2015

150 KM
1195 cm3
212 kg
7.576,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 Adventure 2014

150 KM
1195 cm3
212 kg
7.763,00 €povprečna tržna cena
KTM 1190 Adventure 2013

150 KM
1195 cm3
212 kg
7.699,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja o pnevmatikah KTM 1190 Adventure
- Katere pnevmatike trenutno priporoča uredniška ekipa 1000 KM za ta model?
Touring enduro road
Pnevmatike za potovalni enduro z jasnim poudarkom na cesti, ki so kos tudi kratkim obvozom po gramoznih cestah.
Touring enduro 50 / 50
Pnevmatike, ki so zasnovane za mešano cestno in terensko uporabo.
Touring enduro 80 cestnih / 20 terenskih
Prave touring enduro pnevmatike, ki so zabavne tudi za občasne obvoze po gramoznih prelazih.
Podobni izdelki KTM 1190 Adventure
Pogosta vprašanja KTM 1190 Adventure
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 1190 Adventure?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 1190 Adventure, leto izdelave 2014, s povprečno 38.723 prevoženimi kilometri, je 8.230 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 1190 Adventure ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 1190 Adventure?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Enduro motorcycle je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles KTM 1190 Adventure.
- Kako priljubljen je KTM 1190 Adventure?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 1190 Adventure. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 1190 Adventure Slike
Vir: 1000PS












Pokaži več slik






































