BMW R 1200 R 2007
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW R 1200 R 2007 Izkušnje in strokovne ocene
kot
The BMW has virtues that appeal to every motorcyclist. A perfect touring engine, with ESA an extremely universal chassis and very easy handling. Only the looks will probably put off newcomers.

Ključni tehnični podatki BMW R 1200 R 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 109 KM |
|---|---|
| Prenos moči | kardanska gred |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 1170 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1495 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 198 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18 l |
| Največja hitrost | 215 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW R 1200 R
BMW R 1200 R Zgodovina
BMW R 1200 R 2018

125 KM
1170 cm3
231 kg
10.514,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2017

125 KM
1170 cm3
231 kg
10.200,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2016

125 KM
1170 cm3
231 kg
9.587,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2015

125 KM
1170 cm3
231 kg
10.512,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2014

110 KM
1170 cm3
223 kg
9.252,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2013

110 KM
1170 cm3
223 kg
7.043,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2012

110 KM
1170 cm3
223 kg
8.032,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2011

110 KM
1170 cm3
223 kg
8.274,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2010

109 KM
1170 cm3
198 kg
6.245,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2009

109 KM
1170 cm3
223 kg
5.788,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2008

109 KM
1170 cm3
198 kg
6.750,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 R 2007

109 KM
1170 cm3
198 kg
5.878,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki BMW R 1200 R
Pogosta vprašanja BMW R 1200 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW R 1200 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW R 1200 R, leto izdelave 2018, s povprečno 15.506 prevoženimi kilometri, je 10.170 EUR.
- Kateri je boljši? BMW R 1200 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW R 1200 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles BMW R 1200 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW R 1200 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2018 je stabilnost cene modela BMW R 1200 R dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -5 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW R 1200 R?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu BMW R 1200 R. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW R 1200 R Slike
Vir: 1000PS




























