MZ 1000 SF 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki MZ 1000 SF 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Moč motorja | 113 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9000 min-1 |
| Navor | 98 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7000 min-1 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 999 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1445 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 825 mm |
| Suha masa | 209 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 20 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
MZ 1000 SF Zgodovina
MZ 1000 SF 2008

112 KM
998 cm3
210 kg
MZ 1000 SF 2007

112 KM
998 cm3
210 kg
MZ 1000 SF 2006

112 KM
998 cm3
210 kg
MZ 1000 SF 2005

112 KM
998 cm3
210 kg
Pogosta vprašanja MZ 1000 SF
- Kakšna je trenutna tržna cena modela MZ 1000 SF?
- Trenutna povprečna tržna cena modela MZ 1000 SF, leto izdelave 2005, s povprečno 30.270 prevoženimi kilometri, je 6.670 EUR.
- Kateri je boljši? MZ 1000 SF ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela MZ 1000 SF?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles MZ 1000 SF.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela MZ 1000 SF? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2005 je stabilnost cene modela MZ 1000 SF zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -29 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je MZ 1000 SF?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu MZ 1000 SF.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.

























