Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Moč motorja | 240 KM |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Digitalni |
| Prenos moči | neposredni |
| Dvokolesni pogon | Da |
| Vrsta menjalnika | Dvojna sklopka |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 3 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 999 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | A-roka |
|---|---|
| Hod | 635 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | A-roka |
|---|---|
| Znamka | WP |
| Hod | 648 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
| Material | Aluminij |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 265 mm |
| Bat | Trije bati |
| Sproženje | Hidravlično |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 255 mm |
| Bat | Dva bata |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | Servokrmiljenje |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 16 palcev |
| Dolžina | 3556 mm |
| Širina | 1985 mm |
| Višina | 1815 mm |
| Medosna razdalja | 2743 mm |
| Suha masa | 1016 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 50 l |
| Svetla višina | 432 mm |
Oprema
| Oprema | LED-žarometi, Vtičnica USB, Zaslon na dotik |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS Zgodovina
Can-Am MAVERICK R X RS 2024

240 KM
999 cm3
1016 kg
Pogosta vprašanja Can-Am MAVERICK R X RS
- Kateri je boljši? Can-Am MAVERICK R X RS ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Can-Am MAVERICK R X RS?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Side-by-Side je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Can-Am MAVERICK R X RS.
- Kako priljubljen je Can-Am MAVERICK R X RS?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Can-Am MAVERICK R X RS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.




























