MV Agusta Enduro Veloce 2024
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
MV Agusta Enduro Veloce 2024 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
Poky
MV Agusta Enduro Veloce je všestranné a výkonné cestovatelské enduro, ktoré zaujme svojimi technickými vlastnostami, ako aj skvelou zábavou pri jazde a vynikajúcou ergonómiou. Je to motocykel, ktorý sa výborne vyníma na dlhých trasách, ako aj pri športovom používaní na klukatých cestách a osvedcí sa ako spolahlivý spolocník pre nárocných jazdcov.
Prečítajte si celý článok na 1000PS.com

Kľúčové špecifikácie MV Agusta Enduro Veloce 2024
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 81 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 60.2 mm |
| Výkon motora | 124 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 102 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13.4 |
| Zdvihový objem | 931 cm3 |
Predné odpruženie
| Priemer | 48 mm |
|---|---|
| Zdvih | 210 mm |
Zadné odpruženie
| Zdvih | 210 mm |
|---|
Podvozok
| Závlek kolesa | 118 mm |
|---|
Predné brzdy
| Priemer | 320 mm |
|---|
Zadné brzdy
| Priemer | 265 mm |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2360 mm |
| Šírka | 980 mm |
| Rázvor | 1610 mm |
| Výška sedadla | 850 mm |
| Výška sedadla až | 870 mm |
| Suchá hmotnosť | 224 kg |
| Objem palivovej nádrže | 20 l |
| Maximálna rýchlosť | 230 km/h |
| Dojazd | 357 km |
| Kombinované emisie CO2 | 130 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 5.6 l/100 km |
Najnovšie články 1000PS o MV Agusta Enduro Veloce
Cena MV Agusta Enduro Veloce
MV Agusta Enduro Veloce História
MV Agusta Enduro Veloce 2026

124 k
931 cm3
239 kg
MV Agusta Enduro Veloce 2025

124 k
931 cm3
235 kg
MV Agusta Enduro Veloce 2024

124 k
931 cm3
224 kg
23 914,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky MV Agusta Enduro Veloce
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné enduro
Cestovné enduro pneumatiky s jasným zameraním na cestu, ktoré zvládnu aj krátke obchádzky po štrkových cestách.
Touring enduro 50 / 50
Pneumatiky, ktoré sú určené na zmiešané používanie na ceste a v teréne.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Skutočné cestovné enduro pneumatiky, ktoré sú zábavné aj na príležitostné výjazdy na šotolinové priechody.
Alternatívy k MV Agusta Enduro Veloce
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) MV Agusta Enduro Veloce
- Aká je aktuálna trhová cena modelu MV Agusta Enduro Veloce?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu MV Agusta Enduro Veloce, rok výroby 2024, je 20 740 EUR s priemerným nájazdom 917 km.
- Ktorý z nich je lepší? MV Agusta Enduro Veloce alebo Triumph Tiger 900 GT Pro?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu MV Agusta Enduro Veloce?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov MV Agusta Enduro Veloce.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla MV Agusta Enduro Veloce? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2024, cenová stabilita modelu MV Agusta Enduro Veloce bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle zlá. Cenový trend v prvom roku bol -14 %.
- Ako populárny je model MV Agusta Enduro Veloce?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli MV Agusta Enduro Veloce. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
MV Agusta Enduro Veloce Obrázky
Zdroj: 1000PS











































