Royal Enfield Shotgun 650
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Royal Enfield Shotgun 650 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 78 mm |
| Zdvih piestu | 67.8 mm |
| Výkon motora | 47 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 52.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5650 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Mazanie | tlakový obeh |
| Zdvihový objem | 648 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Technológia | Veľký piest |
| Značka | Showa |
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Značka | Showa |
| Zdvih | 90 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
| Uhol sklonu | 25.3 stupne |
| Závlek kolesa | 101.4 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2220 mm |
| Šírka | 820 mm |
| Výška | 1105 mm |
| Rázvor | 1465 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 240 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 240 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 303 km |
| Kombinované emisie CO2 | 104.53 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.55 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 75.5 dB |
| Maximálna povolená hmotnosť | 428 kg |
| Svetlá výška | 140 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, Zásuvka USB, Integrovaný navigačný systém, Nabíjanie a napájanie, Osvetlenie |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Royal Enfield Shotgun 650
Cena Royal Enfield Shotgun 650
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Royal Enfield Shotgun 650 História
Royal Enfield Shotgun 650 2025

47 k
648 cm3
240 kg
9 997,00 €priemerná trhová cena
Royal Enfield Shotgun 650 2024

47 k
648 cm3
240 kg
7 855,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Royal Enfield Shotgun 650
Alternatívy k Royal Enfield Shotgun 650
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Royal Enfield Shotgun 650
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Royal Enfield Shotgun 650?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Royal Enfield Shotgun 650, rok výroby 2024, je 8 050 EUR s priemerným nájazdom 821 km.
- Ktorý z nich je lepší? Royal Enfield Shotgun 650 alebo Honda CMX500 Rebel?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Royal Enfield Shotgun 650?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Royal Enfield Shotgun 650.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Royal Enfield Shotgun 650? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2024, cenová stabilita modelu Royal Enfield Shotgun 650 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser normálna. Cenový trend v prvom roku bol -6 %.
- Ako populárny je model Royal Enfield Shotgun 650?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Royal Enfield Shotgun 650. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Royal Enfield Shotgun 650 Obrázky
Zdroj: 1000PS






Zobraziť viac obrázkov



















