Ducati Monster + 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati Monster + 2022
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 94 mm |
| Zdvih piestu | 67.5 mm |
| Výkon motora | 111 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 93 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13.3 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Priemer škrtiacej klapky | 53 mm |
| Stupne | 90 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Zabanenie odskakovaniu kolies |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | Desmodromický |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 937 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 43 mm |
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Uchytenie tlmičov | priamy |
| Zdvih | 140 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Nosný motor |
| Uhol sklonu | 66 stupne |
| Závlek kolesa | 93 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Poloplávajúci strmeň |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 245 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Jazdné režimy, ABS v zákrutách, Launch-Control, Ride-by-Wire, Asistent radenia, Kontrola trakcie, Anti-wheelie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1474 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 166 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 188 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Vybavenie
| Vybavenie | Denné svetlá LED, LED svetlomety, TFT displej |
|---|
Cena Ducati Monster +
Ducati Monster + História
Ducati Monster + 2026

111 k
890 cm3
175 kg
17 091,00 €priemerná trhová cena
Ducati Monster + 2025

111 k
937 cm3
166 kg
15 957,00 €priemerná trhová cena
Ducati Monster + 2024

111 k
937 cm3
166 kg
15 504,00 €priemerná trhová cena
Ducati Monster + 2023

111 k
937 cm3
166 kg
13 530,00 €priemerná trhová cena
Ducati Monster + 2022

111 k
937 cm3
166 kg
12 232,00 €priemerná trhová cena
Ducati Monster + 2021

111 k
937 cm3
166 kg
11 279,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Ducati Monster +
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacný športový všestranný automobil
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport s vhodnosťou na traťové dni
Športové pneumatiky na cesty, ktoré sa dobre osvedčia aj na okruhu. Niektoré kompromisy v daždi na ceste alebo v horúčave na okruhu.
Cestné športové pneumatiky
Univerzálna pneumatika pre športových cestných jazdcov. Superšportové motocykle, naháče, športové turistické motocykle. Aj príležitostné výjazdy na pretekársku trať. Svoju úlohu však zohráva aj kilometrový výkon, krátky čas zahrievania a výkon v zlom počasí.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati Monster +
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati Monster +?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati Monster +, rok výroby 2026, je 13 650 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati Monster + alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati Monster +?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Ducati Monster +.
- Ako populárny je model Ducati Monster +?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Ducati Monster +.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Ducati Monster + Obrázky
Zdroj: 1000PS










































