BMW F 800 S 2010
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja BMW F 800 S 2010
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 82 mm |
| skok tłoka | 75.6 mm |
| Moc maksymalna | 86 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8000 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 86 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 5800 obr./min |
| Stopień kompresji | 12 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Smarowanie | Sucha miska olejowa |
| Pojemność skokowa | 798 cm³ |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Jednoramienny wahacz |
|---|
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|---|
| Typ ramy | Silnik nośny |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Długość | 2082 mm |
| Szerokość | 860 mm |
| Wysokość | 1155 mm |
| Rozstaw osi | 1466 mm |
| Wysokość siedzenia od | 840 mm |
| Masa sucha | 182 kg |
| Masa mokra | 204 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena BMW F 800 S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
BMW F 800 S Historia
BMW F 800 S 2009

85 KM
798 cm³
204 kg
18 883,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 S 2008

22 195,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 S 2007

17 550,00 złśrednia cena rynkowa
BMW F 800 S 2006

22 962,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ BMW F 800 S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW F 800 S?
- Aktualna średnia cena za BMW F 800 S, rocznik 2006, kształtuje się na poziomie 16 200 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 25 380 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW F 800 S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW F 800 S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz BMW F 800 S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza BMW F 800 S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny BMW F 800 S była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Sport touring motorcycle. Trend cenowy wynosił -32% w pierwszym roku, +4% w drugim roku i -8% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl BMW F 800 S?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl BMW F 800 S. Reporty z testów tego modelu nie są zbyt często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
BMW F 800 S Zdjęcia
Źródło: 1000PS


























