BMW R 1200 RT 2010
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW R 1200 RT 2010 Doświadczenia i opinie ekspertów
kot
Klasa S wsród motocykli. Chcesz zwiedzac i podrózowac w zrelaksowany sposób, najlepiej z towarzyszem, z wystarczajaca iloscia bagazu schowanego w wyrafinowanych, latwych w uzyciu systemach bagazowych. Niewiele jest motocykli, na których kobiety lubia jezdzic z tylu, ale RT jest jednym z nich.

Kluczowa specyfikacja BMW R 1200 RT 2010
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | Bokser |
|---|---|
| średnica cylindra | 101 mm |
| skok tłoka | 74 mm |
| Moc maksymalna | 110 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7750 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 120 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
| Stopień kompresji | 12 |
| Typ sprzęgła | Hartowane, Suchy |
| przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 1170 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Strut |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Jednoramienny wahacz |
|---|
Podwozie
| Typ ramy | Silnik nośny |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Długość | 2230 mm |
| Szerokość | 905 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
| Rozstaw osi | 1485 mm |
| Wysokość siedzenia od | 820 mm |
| Masa sucha | 229 kg |
| Masa mokra | 259 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 25 l |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena BMW R 1200 RT
BMW R 1200 RT Historia
BMW R 1200 RT 2018

125 KM
1170 cm³
274 kg
72 982,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2017

125 KM
1170 cm³
274 kg
68 593,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2016

125 KM
1170 cm³
274 kg
61 481,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2015

125 KM
1170 cm³
274 kg
52 385,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2014

125 KM
1170 cm³
274 kg
52 497,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2013

110 KM
1170 cm³
223 kg
48 813,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2012

110 KM
1170 cm³
223 kg
44 530,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2011

110 KM
1170 cm³
223 kg
38 928,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2010

110 KM
1170 cm³
229 kg
35 564,00 złśrednia cena rynkowa
BMW R 1200 RT 2009

110 KM
1170 cm³
259 kg
30 850,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla BMW R 1200 RT
FAQ BMW R 1200 RT
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW R 1200 RT?
- Aktualna średnia cena za BMW R 1200 RT, rocznik 2018, kształtuje się na poziomie 57 380 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 31 732 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW R 1200 RT czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW R 1200 RT?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Touring dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy BMW R 1200 RT.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza BMW R 1200 RT? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2017, stabilność ceny BMW R 1200 RT była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Touring. Trend cenowy wynosił -5% w pierwszym roku, +1% w drugim roku i -2% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl BMW R 1200 RT?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl BMW R 1200 RT. Raporty z testów tego modelu są często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
BMW R 1200 RT Zdjęcia
Źródło: 1000PS


