Honda CBR600RR 2007
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda CBR600RR 2007
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 117 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 599 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 820 mm |
| Masa sucha | 163 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18 l |
| Prędkość maksymalna | 260 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły dotyczące motocykli 1000PS Honda CBR600RR
Cena Honda CBR600RR
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Honda CBR600RR Historia
Honda CBR600RR 2026

121 KM
599 cm³
193 kg
64 059,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2025

119 KM
599 cm³
193 kg
62 047,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2024

119 KM
599 cm³
193 kg
71 240,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2017

120 KM
599 cm³
193 kg
Honda CBR600RR 2016

120 KM
599 cm³
193 kg
35 188,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2015

120 KM
599 cm³
193 kg
Honda CBR600RR 2014

120 KM
599 cm³
193 kg
Honda CBR600RR 2013

120 KM
599 cm³
193 kg
57 950,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2012

120 KM
599 cm³
184 kg
Honda CBR600RR 2011

120 KM
599 cm³
184 kg
38 928,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2010

120 KM
599 cm³
184 kg
35 444,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2009

120 KM
599 cm³
184 kg
32 893,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2008

117 KM
599 cm³
163 kg
30 032,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2007

117 KM
599 cm³
163 kg
24 081,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2006

117 KM
599 cm³
163 kg
22 799,00 złśrednia cena rynkowa
Honda CBR600RR 2005

117 KM
599 cm³
163 kg
19 417,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Honda CBR600RR
FAQ Honda CBR600RR
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda CBR600RR?
- Aktualna średnia cena za Honda CBR600RR, rocznik 2025, kształtuje się na poziomie 53 000 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 266 km.
- Który motocykl jest lepszy? Honda CBR600RR czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda CBR600RR?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Honda CBR600RR.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Honda CBR600RR? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2014, stabilność ceny Honda CBR600RR była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił -4% w pierwszym roku, -6% w drugim roku i -10% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Honda CBR600RR?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Honda CBR600RR. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda CBR600RR Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć




























