KTM 390 Adventure X 2026
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 390 Adventure X 2026 Ervaringen en beoordeling door experts
Gregor
De KTM 390 Adventure X maakt indruk als veelzijdige allrounder met een duidelijke oriëntatie op de weg. Hij scoort punten voor dagelijks gebruik, Touring en lichte off-road excursies, maar vereist wel een actieve bestuurder. Minder spectaculair dan de R, maar voor veel bestuurders de meest verstandige keuze.
Lees het volledige artikel op 1000PS.com

Sleutelspecificatie KTM 390 Adventure X 2026
Motor en aandrijflijn
| Boring | 89 mm |
|---|---|
| Slag | 64 mm |
| Motorvermogen | 44 pk |
| Koppel | 39 Nm |
| Compressieverhouding | 12.6 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Gasklepboring | 46 mm |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Versnellingspook |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 1 |
| Takten | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Kleppen | DOHC |
| Koeling | vloeibaar |
| Smering | oliedrukcircuit |
| Cilinderinhoud | 398.7 cc |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Merk | WP |
| Diameter | 43 mm |
| Veerweg | 200 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Monoshock |
| Schokmontage | direct |
| Merk | WP |
| Veerweg | 200 mm |
| Aanpassing | Voorladen |
Onderstel
| Frame | Chroom-molybdeen |
|---|---|
| Frametype | Buisvormig |
| Hoek voorvork | 62.5 graad |
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Diameter | 320 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
| Technologie | radiaal |
| Merk | Bybre |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 240 mm |
| Zuiger | Enkele zuiger |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
| Merk | Bybre |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Rijmodi, Tractiecontrole, Moderne elektronica |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 100 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 90 % |
| Diameter voorband | 19 inch |
| Breedte achterbanden | 130 mm |
| Hoogte achterband | 80 % |
| Diameter achterband | 17 inch |
| Wielbasis | 1464 mm |
| Zithoogte | 825 mm |
| Drooggewicht (met ABS) | 165 kg |
| Inhoud brandstoftank | 14 l |
| Licentiecompliantie | A2 |
| Bereik | 430 km |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 79 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 3.4 l/100km |
| Stationair geluid | 84 dB |
| Euro-norm | Euro 5+ |
| Onderhoudsinterval | 10000 km |
| Bodemvrijheid | 272 mm |
Uitrusting
| Apparatuur | Connectiviteit, LED-koplampen, Verlichting |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over KTM 390 Adventure X
Prijs KTM 390 Adventure X
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
KTM 390 Adventure X Geschiedenis
KTM 390 Adventure X 2025

44 pk
398.7 cc
165 kg
€ 7.402,00gem. marktprijs
FAQ banden KTM 390 Adventure X
FAQ KTM 390 Adventure X
- Wat is de huidige marktprijs van de KTM 390 Adventure X?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een KTM 390 Adventure X, bouwjaar 2025, is 6.840 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 15 km.
- Welke is beter? KTM 390 Adventure X of KTM 690 SMC R?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de KTM 390 Adventure X?
- Vergeleken met andere Enduro motorcycle motoren is de beschikbaarheid goed. Er zijn veel KTM 390 Adventure X motoren op de markt.
- Hoe populair is de KTM 390 Adventure X?
- Er is weinig vraag naar een KTM 390 Adventure X op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
KTM 390 Adventure X Afbeeldingen
Bron: 1000PS





Bekijk meer afbeeldingen



















