Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2021
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2021
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 92 mm |
| Löket | 81.5 mm |
| Max. Teljesítmény | 102 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Nyomaték | 105 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6250 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.1 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Tranzisztor |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Elérhető A2-es jogosítvánnyal | Igen |
| Lökettérfogat | 1084 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Showa |
| Átmérő | 45 mm |
| Rugóút | 230 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | Pro-Link |
| Márka | Showa |
| Rugóút | 220 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
| Kormányzási tengely szöge | 62.5 fok |
| Kormányutánfutás | 113 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 310 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális, Hullám |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 256 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Kanyar-ABS, Ride by Wire, Kipörgésgátló, Anti-wheelie |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hosszúság | 2330 mm |
| Szélesség | 960 mm |
| Magasság | 1395 mm |
| Tengelytáv | 1575 mm |
| Ülésmagasság -tól | 850 mm |
| Ülésmagasság max. | 870 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 238 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 24.8 l |
| Jogosítvány típusok | A |
| Max. megtehető táv | 506 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 112 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.9 l/100km |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports
Ár Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports Előzmények
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2026

102 HP
1084 ccm
243 kg
8 633 111,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2025

102 HP
1084 ccm
243 kg
8 556 876,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2024

102 HP
1084 ccm
243 kg
8 200 441,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2023

102 HP
1084 ccm
238 kg
6 926 763,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2022

102 HP
1084 ccm
238 kg
6 393 125,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2021

102 HP
1084 ccm
238 kg
6 074 401,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports 2020

102 HP
1084 ccm
238 kg
5 742 296,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
Alternatívák a Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports
GYIK Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports
- Mennyi a Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports, amely átlagosan 2 kilométert futott, jelenleg átlagosan 7 548 380 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports vagy egy Ducati DesertX?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019-os gyártási évét, akkor a Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +6%, a második évben -5% és a harmadik évben pedig -22% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports?
- Erős a kereslet a piacon a Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports Képek
Forrás: 1000PS
























További képek megjelenítése

































