KTM 450 EXC-F 2023
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 450 EXC-F 2023
Motor és Meghajtás
| Furat | 95 mm |
|---|---|
| Löket | 63.4 mm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 449.9 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 48 mm |
| Rugóút | 300 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Rugóút | 310 mm |
|---|
Váz
| Kormányzási tengely szöge | 63.5 fok |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
Adatok és Méretek
| Ülésmagasság -tól | 960 mm |
|---|---|
| Száraz tömeg | 105.5 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9.2 l |
Legfrissebb 1000PS cikkek: KTM 450 EXC-F
Ár KTM 450 EXC-F
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 450 EXC-F Előzmények
KTM 450 EXC-F 2025

449.9 ccm
107 kg
4 960 896,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 450 EXC-F 2024

449.9 ccm
107 kg
4 445 505,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 450 EXC-F 2023

449.9 ccm
105 kg
3 944 711,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 450 EXC-F 2022

449.9 ccm
105 kg
4 441 044,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 450 EXC-F 2021

449.3 ccm
106 kg
4 462 536,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 450 EXC-F 2020

449.3 ccm
106 kg
3 733 445,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 450 EXC-F 2019

449.3 ccm
106 kg
3 557 052,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 450 EXC-F 2018

449.3 ccm
106 kg
KTM 450 EXC-F 2017

106 kg
3 385 120,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a KTM 450 EXC-F
GYIK KTM 450 EXC-F
- Mennyi a KTM 450 EXC-F aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 450 EXC-F, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 5 149 450 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 450 EXC-F vagy egy KTM 300 EXC?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 450 EXC-F modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 450 EXC-F modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 450 EXC-F motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 450 EXC-F ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2016-os gyártási évét, akkor a KTM 450 EXC-F árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben -10%, a második évben -14% és a harmadik évben pedig +4% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 450 EXC-F?
- Erős a kereslet a piacon a KTM 450 EXC-F iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 450 EXC-F Képek
Forrás: 1000PS




További képek megjelenítése


















