Honda Forza 125 2020
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda Forza 125 2020
Motor és Meghajtás
| Furat | 52.4 mm |
|---|---|
| Löket | 54.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 14.5 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9250 ford./perc |
| Nyomaték | 12 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.5 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | Digitális, Tranzisztor |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 125 ccm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 15 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2134 mm |
| Szélesség | 748 mm |
| Magasság | 1452 mm |
| Tengelytáv | 1490 mm |
| Ülésmagasság -tól | 780 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 162 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 11.5 l |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Honda Forza 125
Ár Honda Forza 125
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda Forza 125 Előzmények
Honda Forza 125 2026

15 HP
125 ccm
164 kg
2 549 789,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2025

14.5 HP
125 ccm
164 kg
2 427 327,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2024

15 HP
125 ccm
164 kg
2 308 516,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2023

15 HP
125 ccm
161 kg
2 117 119,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2022

15 HP
125 ccm
161 kg
1 851 516,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2021

15 HP
125 ccm
161 kg
1 673 502,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2020

14.5 HP
125 ccm
162 kg
1 639 034,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2019

14.5 HP
125 ccm
162 kg
1 492 648,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2018

14.5 HP
125 ccm
162 kg
1 478 861,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2017

14.5 HP
125 ccm
162 kg
1 344 235,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2016

14.5 HP
125 ccm
162 kg
1 088 769,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 125 2015

14.5 HP
125 ccm
162 kg
1 256 647,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Honda Forza 125
Alternatívák a Honda Forza 125
GYIK Honda Forza 125
- Mennyi a Honda Forza 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Honda Forza 125, amely átlagosan 2 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 330 890 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda Forza 125 vagy egy Honda SH125i?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda Forza 125 modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Honda Forza 125 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Honda Forza 125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda Forza 125 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2015-os gyártási évét, akkor a Honda Forza 125 árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -7%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig -3% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda Forza 125?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda Forza 125 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda Forza 125 Képek
Forrás: 1000PS























További képek megjelenítése




















