Husqvarna TC 125 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Husqvarna TC 125 2026
Motor és Meghajtás
| Furat | 54 mm |
|---|---|
| Löket | 54.5 mm |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Fojtószelep átmérője | 39 mm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Vegyítés |
| Lökettérfogat | 124.8 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Zárt patron |
| Márka | WP |
| Átmérő | 48 mm |
| Rugóút | 305 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | Elterelés |
| Márka | WP |
| Rugóút | 293 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső, Központi cső |
| Kormányzási tengely szöge | 63.9 fok |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
| Márka | Brembo |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 80 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 100 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 100 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 90 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1490 mm |
| Ülésmagasság -tól | 946 mm |
| Száraz tömeg | 92.2 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7.2 l |
| Földtávolság | 350 mm |
Ár Husqvarna TC 125
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Husqvarna TC 125 Előzmények
Husqvarna TC 125 2025

40 HP
124.8 ccm
92 kg
3 471 897,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2024

40 HP
124.8 ccm
92 kg
3 068 019,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2023

40 HP
124.8 ccm
92 kg
2 643 459,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2022

40 HP
124.8 ccm
87 kg
2 675 899,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2021

124.8 ccm
87 kg
2 300 000,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2020

124.8 ccm
87 kg
2 523 026,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2019

124.8 ccm
87 kg
2 222 144,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2018

124.8 ccm
87 kg
1 862 465,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2017

124.8 ccm
92 kg
1 669 852,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2016

124.8 ccm
92 kg
Husqvarna TC 125 2015

124.8 ccm
92 kg
Husqvarna TC 125 2014

124.8 ccm
92 kg
GYIK gumiabroncsok Husqvarna TC 125
GYIK Husqvarna TC 125
- Mennyi a Husqvarna TC 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Husqvarna TC 125, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 572 660 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna TC 125 vagy egy KTM 125 SX?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna TC 125 modell hozzáférhetősége?
- A Motocross-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna TC 125 modell elérhetősége jó. Sok Husqvarna TC 125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna TC 125?
- Erős a kereslet a piacon a Husqvarna TC 125 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Husqvarna TC 125 Képek
Forrás: 1000PS







További képek megjelenítése





















