Husqvarna TC 125 2019
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Husqvarna TC 125 2019
Motor és Meghajtás
| Furat | 54 mm |
|---|---|
| Löket | 54.5 mm |
| Fokozatok száma | 6 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Vegyítés |
| Lökettérfogat | 124.8 ccm |
Első Felfüggesztés
| Rugóút | 310 mm |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Rugóút | 300 mm |
|---|
Fékek elöl
| Átmérő | 260 mm |
|---|
Fékek hátul
| Átmérő | 220 mm |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 80 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 100 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 100 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 90 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1485 mm |
| Ülésmagasság -tól | 960 mm |
| Száraz tömeg | 87.4 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7 l |
Ár Husqvarna TC 125
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Husqvarna TC 125 Előzmények
Husqvarna TC 125 2026

124.8 ccm
92 kg
3 843 741,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2025

40 HP
124.8 ccm
92 kg
3 471 897,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2024

40 HP
124.8 ccm
92 kg
3 068 019,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2023

40 HP
124.8 ccm
92 kg
2 643 459,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2022

40 HP
124.8 ccm
87 kg
2 675 899,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2021

124.8 ccm
87 kg
2 300 000,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2020

124.8 ccm
87 kg
2 523 026,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2019

124.8 ccm
87 kg
2 222 144,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2018

124.8 ccm
87 kg
1 862 465,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2017

124.8 ccm
92 kg
1 669 852,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna TC 125 2016

124.8 ccm
92 kg
Husqvarna TC 125 2015

124.8 ccm
92 kg
Husqvarna TC 125 2014

124.8 ccm
92 kg
GYIK gumiabroncsok Husqvarna TC 125
GYIK Husqvarna TC 125
- Mennyi a Husqvarna TC 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Husqvarna TC 125, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 363 820 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna TC 125 vagy egy Husqvarna TC 125?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna TC 125 modell hozzáférhetősége?
- A Motocross-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna TC 125 modell elérhetősége jó. Sok Husqvarna TC 125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna TC 125?
- Erős a kereslet a piacon a Husqvarna TC 125 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Husqvarna TC 125 Képek
Forrás: 1000PS
























További képek megjelenítése
















