KTM 1190 Adventure 2013
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 1190 Adventure 2013 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Der Horvath
A KTM 1190 Adventure mérföldkonek számít a túraendurók szegmensében. Kompromisszumok nélküli teljesítményt kombinál valódi túraképességgel, és még évekkel késobb is olyan motorosok számára készült, akik többet akarnak, mint egyszeruen csak kirándulni.

Kulcs Specifikáció KTM 1190 Adventure 2013
Motor és Meghajtás
| Furat | 105 mm |
|---|---|
| Löket | 69 mm |
| Max. Teljesítmény | 150 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9500 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 125 Nm |
| Maximális teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.5 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Kettős gyújtás |
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 1195 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Dugattyú | Négy dugattyú |
|---|---|
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segít rendszerek | Ride by Wire |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 170 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1560 mm |
| Ülésmagasság -tól | 860 mm |
| Súly menetkész állapotban | 212 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 23 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár KTM 1190 Adventure
KTM 1190 Adventure Előzmények
KTM 1190 Adventure 2016

150 HP
1195 ccm
212 kg
3 241 150,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 1190 Adventure 2015

150 HP
1195 ccm
212 kg
2 936 649,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 1190 Adventure 2014

150 HP
1195 ccm
212 kg
2 995 177,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 1190 Adventure 2013

150 HP
1195 ccm
212 kg
2 970 263,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok KTM 1190 Adventure
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
Alternatívák a KTM 1190 Adventure
GYIK KTM 1190 Adventure
- Mennyi a KTM 1190 Adventure aktuális piaci ára?
- Egy 2014-es KTM 1190 Adventure, amely átlagosan 38 723 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 337 530 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 1190 Adventure vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 1190 Adventure modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 1190 Adventure modell elérhetősége jó. Sok KTM 1190 Adventure található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a KTM 1190 Adventure?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 1190 Adventure iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 1190 Adventure Képek
Forrás: 1000PS


















































