KTM 125 Duke 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 125 Duke 2026
Motor és Meghajtás
| Furat | 58 mm |
|---|---|
| Löket | 47.3 mm |
| Max. Teljesítmény | 15 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Nyomaték | 11.5 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 7750 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.6 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Fojtószelep átmérője | 33 mm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 124.99 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
| Átmérő | 43 mm |
| Rugóút | 150 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | közvetlen |
| Márka | WP |
| Rugóút | 150 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1357 mm |
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 154 kg |
| Jogosítvány típusok | A1 |
| kombinált CO2-kibocsátás | 57 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 2.4 l/100km |
Felszereltség
| Felszereltség | Csatlakoztathatóság, LED-fényszórók, TFT kijelző, Integrált navigációs rendszer, Modern elektronika, Világítás |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: KTM 125 Duke
Ár KTM 125 Duke
KTM 125 Duke Előzmények
KTM 125 Duke 2025

15 HP
124.99 ccm
154 kg
1 954 514,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2024

15 HP
125 ccm
154 kg
1 933 427,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2023

15 HP
125 ccm
139 kg
1 684 450,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2022

15 HP
125 ccm
139 kg
1 623 219,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2021

15 HP
125 ccm
139 kg
1 446 827,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2020

15 HP
125 ccm
139 kg
1 379 108,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2019

15 HP
125 ccm
127 kg
1 365 726,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2018

15 HP
125 ccm
127 kg
1 308 956,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2017

15 HP
125 ccm
127 kg
1 204 337,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2016

15 HP
125 ccm
127 kg
1 058 357,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2015

15 HP
125 ccm
127 kg
1 000 776,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2014

15 HP
125 ccm
127 kg
998 343,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2013

15 HP
125 ccm
127 kg
968 741,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2012

15 HP
124.7 ccm
124 kg
898 590,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2011

15 HP
124.7 ccm
125 kg
778 561,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok KTM 125 Duke
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó mindenes könnyű motorkerékpárokhoz
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Alternatívák a KTM 125 Duke
GYIK KTM 125 Duke
- Mennyi a KTM 125 Duke aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 125 Duke, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 029 790 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 125 Duke vagy egy KTM 390 Duke?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 125 Duke modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a KTM 125 Duke modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok KTM 125 Duke található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 125 Duke ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor a KTM 125 Duke árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -4%, a második évben -9% és a harmadik évben pedig +1% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 125 Duke?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 125 Duke iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 125 Duke Képek
Forrás: 1000PS































