KTM 125 Duke 2017
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 125 Duke 2017 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Der Horvath
Tényleg fantasztikus, hogy manapság milyen sok felszerelést lehet vásárolni a 125 köbcentis kategóriában. A KTM 125 Duke nemcsak boséges teljesítményével és gyors befordulási viselkedésével meggyozo, hanem megjelenése is nagyon ízléses. Az agresszív megjelenésnek és az ultramodern TFT-kijelzonek köszönhetoen a 125 Duke úgy néz ki, mint egy összezsugorított 1290 Super Duke R. Rengeteg motor egy kis csomagban.

Kulcs Specifikáció KTM 125 Duke 2017
Motor és Meghajtás
| Furat | 58 mm |
|---|---|
| Löket | 47.2 mm |
| Max. Teljesítmény | 15 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10500 ford./perc |
| Nyomaték | 12 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.6 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 125 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Felvétel | közvetlen |
|---|---|
| Márka | WP |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1367 mm |
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 127 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 11 l |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Legfrissebb 1000PS cikkek: KTM 125 Duke
Ár KTM 125 Duke
KTM 125 Duke Előzmények
KTM 125 Duke 2026

15 HP
124.99 ccm
154 kg
2 114 281,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2025

15 HP
124.99 ccm
154 kg
1 947 215,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2024

15 HP
125 ccm
154 kg
1 934 238,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2023

15 HP
125 ccm
139 kg
1 678 368,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2022

15 HP
125 ccm
139 kg
1 623 219,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2021

15 HP
125 ccm
139 kg
1 444 394,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2020

15 HP
125 ccm
139 kg
1 381 946,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2019

15 HP
125 ccm
127 kg
1 357 616,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2018

15 HP
125 ccm
127 kg
1 308 956,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2017

15 HP
125 ccm
127 kg
1 201 499,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2016

15 HP
125 ccm
127 kg
1 053 085,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2015

15 HP
125 ccm
127 kg
999 559,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2014

15 HP
125 ccm
127 kg
998 343,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2013

15 HP
125 ccm
127 kg
968 741,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2012

15 HP
124.7 ccm
124 kg
898 590,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 125 Duke 2011

15 HP
124.7 ccm
125 kg
778 561,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok KTM 125 Duke
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó mindenes könnyű motorkerékpárokhoz
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Alternatívák a KTM 125 Duke
GYIK KTM 125 Duke
- Mennyi a KTM 125 Duke aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 125 Duke, amely átlagosan 7 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 022 630 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 125 Duke vagy egy Yamaha MT-125?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 125 Duke modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a KTM 125 Duke modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok KTM 125 Duke található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 125 Duke ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor a KTM 125 Duke árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -4%, a második évben -9% és a harmadik évben pedig +1% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 125 Duke?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 125 Duke iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 125 Duke Képek
Forrás: 1000PS































