KTM 250 EXC 2010
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 250 EXC 2010 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Arlo
Még ha az EXC-ket érinto idei változások korlátozottak is, ha Enduroról van szó, a KTM még mindig a mérce, amihez mérni kell magunkat. Különösen a kétütemuek terén folyik még mindig rengeteg fejlesztés.

Kulcs Specifikáció KTM 250 EXC 2010
Motor és Meghajtás
| Furat | 66.4 mm |
|---|---|
| Löket | 72 mm |
| Indítás | Kick |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Kokusan |
| Fokozatok száma | 5 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 249 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Központi cső |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Tengelytáv | 1475 mm |
| Ülésmagasság -tól | 985 mm |
| Száraz tömeg | 100.8 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9.5 l |
Ár KTM 250 EXC
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 250 EXC Előzmények
KTM 250 EXC 2025

249 ccm
104 kg
4 279 615,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 250 EXC 2023

249 ccm
103 kg
3 881 392,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 250 EXC 2017

249 ccm
100 kg
KTM 250 EXC 2016

249 ccm
101 kg
2 056 366,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 250 EXC 2015

249 ccm
101 kg
KTM 250 EXC 2014

249 ccm
101 kg
KTM 250 EXC 2013

249 ccm
101 kg
1 906 093,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 250 EXC 2012

249 ccm
103 kg
KTM 250 EXC 2011

249 ccm
103 kg
KTM 250 EXC 2010

249 ccm
100 kg
Alternatívák a KTM 250 EXC
GYIK KTM 250 EXC
- Mennyi a KTM 250 EXC aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 250 EXC, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 053 030 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 250 EXC vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 250 EXC modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 250 EXC modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 250 EXC motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 250 EXC ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2007 gyártási évét, akkor a KTM 250 EXC árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -9%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig -10% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 250 EXC?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 250 EXC iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 250 EXC Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése

























