Vespa GTS 125 ie Super 2019
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Vespa GTS 125 ie Super 2019
Motor és Meghajtás
| Furat | 52 mm |
|---|---|
| Löket | 58.7 mm |
| Max. Teljesítmény | 12.2 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8250 ford./perc |
| Nyomaték | 11.1 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6750 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Sebességváltó | Automatikus |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 124 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Rugóstag |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hosszúság | 1950 mm |
| Szélesség | 755 mm |
| Magasság | 1170 mm |
| Tengelytáv | 1380 mm |
| Ülésmagasság -tól | 790 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 147 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7 l |
| Legnagyobb sebesség | 95 km/h |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Ár Vespa GTS 125 ie Super
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Vespa GTS 125 ie Super Előzmények
Vespa GTS 125 ie Super 2020

12.2 HP
124 ccm
147 kg
Vespa GTS 125 ie Super 2019

12.2 HP
124 ccm
147 kg
2 071 703,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2018

124 ccm
147 kg
1 880 712,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2017

15 HP
124 ccm
158 kg
1 652 010,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2016

15 HP
124 ccm
158 kg
1 475 212,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2015

15 HP
124 ccm
158 kg
1 768 794,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2014

15 HP
124 ccm
158 kg
1 419 658,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2013

15 HP
124 ccm
158 kg
1 635 384,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2012

15 HP
124 ccm
158 kg
1 396 545,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2011

14 HP
124 ccm
158 kg
1 387 623,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2010

14 HP
124 ccm
158 kg
1 388 840,00 Ftátlagos piaci ár
Vespa GTS 125 ie Super 2009

15 HP
124 ccm
340 kg
1 231 911,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Vespa GTS 125 ie Super
Alternatívák a Vespa GTS 125 ie Super
GYIK Vespa GTS 125 ie Super
- Mennyi a Vespa GTS 125 ie Super aktuális piaci ára?
- Egy 2024-es Vespa GTS 125 ie Super, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 461 790 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Vespa GTS 125 ie Super vagy egy Honda SH125i?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Vespa GTS 125 ie Super modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Vespa GTS 125 ie Super modell elérhetősége jó. Sok Vespa GTS 125 ie Super található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Vespa GTS 125 ie Super ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2012 gyártási évét, akkor a Vespa GTS 125 ie Super árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -7%, a második évben -4% és a harmadik évben pedig -8% volt.
- Mennyire közkedvelt a Vespa GTS 125 ie Super?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Vespa GTS 125 ie Super iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
Vespa GTS 125 ie Super Képek
Forrás: 1000PS



További képek megjelenítése

