Yamaha XMAX 125 2011
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha XMAX 125 2011
Motor és Meghajtás
| Furat | 52 mm |
|---|---|
| Löket | 58.6 mm |
| Kompresszióarány | 11.2 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | CDI |
| Sebességváltó | Automatikus |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 125 ccm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 15 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2220 mm |
| Szélesség | 776 mm |
| Magasság | 1337 mm |
| Tengelytáv | 1545 mm |
| Ülésmagasság -tól | 775 mm |
| Súly menetkész állapotban | 134.5 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 11.8 l |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Yamaha XMAX 125
Ár Yamaha XMAX 125
Yamaha XMAX 125 Előzmények
Yamaha XMAX 125 2025

12.2 HP
125 ccm
167 kg
2 198 219,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2024

12.2 HP
124.66 ccm
166 kg
2 092 384,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2023

12.2 HP
124.66 ccm
166 kg
1 859 626,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2022

12.2 HP
124.66 ccm
166 kg
1 806 100,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2021

13.4 HP
124.66 ccm
166 kg
1 711 213,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2020

13.4 HP
124.66 ccm
173 kg
1 577 398,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2019

13.4 HP
124.66 ccm
173 kg
1 627 680,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2018

13.4 HP
124.66 ccm
173 kg
1 508 463,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2017

13.4 HP
124.66 ccm
173 kg
1 244 887,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2016

13.4 HP
124.66 ccm
173 kg
1 431 823,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2015

13.4 HP
124.66 ccm
173 kg
Yamaha XMAX 125 2014

1.34 HP
124.66 ccm
173 kg
1 124 454,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2013

1.34 HP
124.66 ccm
173 kg
952 927,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2012

14 HP
124.66 ccm
176 kg
927 786,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2011

125 ccm
134 kg
2 304 055,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2010

125 ccm
134 kg
1 033 621,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XMAX 125 2009

14 HP
125 ccm
153 kg
Yamaha XMAX 125 2008

11 HP
124 ccm
134 kg
Yamaha XMAX 125 2007

11 HP
124 ccm
134 kg
Yamaha XMAX 125 2006

11 HP
124 ccm
134 kg
GYIK gumiabroncsok Yamaha XMAX 125
Alternatívák a Yamaha XMAX 125
GYIK Yamaha XMAX 125
- Mennyi a Yamaha XMAX 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Yamaha XMAX 125, amely átlagosan 383 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 940 210 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha XMAX 125 vagy egy Honda Forza 125?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha XMAX 125 modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Yamaha XMAX 125 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Yamaha XMAX 125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha XMAX 125 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2021 gyártási évét, akkor a Yamaha XMAX 125 árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -5%, a második évben +3% és a harmadik évben pedig -8% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha XMAX 125?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha XMAX 125 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha XMAX 125 Képek
Forrás: 1000PS






























