Honda SH125i 2017
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda SH125i 2017 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Der Horvath
Az új SH125i semmiképpen sem forradalom a városi robogók között, hanem egy nagyszeru koncepció nagyon is korszeru továbbfejlesztése. A könnyu vezethetoség és az üzemanyag-takarékos motor sikeres receptje természetesen ugyanúgy jelen van, mint eddig, csak 2017-ben még stílusosabb csomagban érkezik. Az Euro4-kompatibilis motorral, a LED-es világítástechnikával és a Smart Key Access rendszerrel a Honda halad a korral, és joggal védi meg trónját a robogók osztályában.

Kulcs Specifikáció Honda SH125i 2017
Motor és Meghajtás
| Furat | 52.4 mm |
|---|---|
| Löket | 57.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 12 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8500 ford./perc |
| Nyomaték | 11.5 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 7000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | Digitális, Tranzisztor |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 124.9 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 33 mm |
| Rugóút | 89 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 83 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
| Kormányzási tengely szöge | 64 fok |
| Kormányutánfutás | 85.2 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 120 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hosszúság | 2034 mm |
| Szélesség | 740 mm |
| Magasság | 1158 mm |
| Tengelytáv | 1340 mm |
| Ülésmagasság -tól | 799 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 136.9 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 7.5 l |
| Jogosítvány típusok | A1 |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók |
|---|
Ár Honda SH125i
Honda SH125i Előzmények
Honda SH125i 2026

13 HP
125 ccm
138 kg
1 698 237,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2025

12 HP
124.9 ccm
138 kg
1 614 704,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2024

12 HP
124.9 ccm
138 kg
1 606 188,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2023

12 HP
124.9 ccm
136 kg
1 499 947,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2022

12 HP
124.9 ccm
136 kg
1 231 911,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2021

12 HP
124.9 ccm
136 kg
1 204 743,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2020

12 HP
124.9 ccm
136 kg
1 179 602,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2019

12 HP
124.9 ccm
136 kg
991 044,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2018

12 HP
124.9 ccm
136 kg
1 046 192,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2017

12 HP
124.9 ccm
136 kg
912 782,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2016

11.8 HP
125 ccm
134 kg
889 263,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2015

11.8 HP
125 ccm
134 kg
734 767,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2014

11.8 HP
125 ccm
134 kg
762 341,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2013

11.8 HP
125 ccm
134 kg
811 407,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2012

13.7 HP
125 ccm
136 kg
686 918,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2011

13 HP
124 ccm
136 kg
709 626,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2010

13 HP
124 ccm
136 kg
693 406,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2009

15 HP
125 ccm
136 kg
607 846,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2008

13.6 HP
125 ccm
122 kg
552 697,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2007

13.6 HP
125 ccm
122 kg
767 613,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH125i 2006

13.6 HP
125 ccm
122 kg
Honda SH125i 2005

13.6 HP
125 ccm
122 kg
GYIK gumiabroncsok Honda SH125i
Alternatívák a Honda SH125i
GYIK Honda SH125i
- Mennyi a Honda SH125i aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Honda SH125i, amely átlagosan 9 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 584 460 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda SH125i vagy egy Honda PCX125?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda SH125i modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Honda SH125i modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Honda SH125i található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda SH125i ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2013 gyártási évét, akkor a Honda SH125i árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -4%, a második évben -4% és a harmadik évben pedig +2% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda SH125i?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda SH125i iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda SH125i Képek
Forrás: 1000PS










































