Suzuki Burgman 125
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Suzuki Burgman 125 2024
Motor és Meghajtás
| Furat | 57 mm |
|---|---|
| Löket | 48.8 mm |
| Max. Teljesítmény | 11 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8000 ford./perc |
| Nyomaték | 10 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6300 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.6 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Kenés | Nyomás-keringetés |
| Lökettérfogat | 125 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 26 mm |
| Rugóút | 92 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 83 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Központi cső |
| Kormányzási tengely szöge | 63 fok |
| Kormányutánfutás | 93 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 13 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hosszúság | 2055 mm |
| Szélesség | 740 mm |
| Magasság | 1355 mm |
| Tengelytáv | 1465 mm |
| Ülésmagasság -tól | 735 mm |
| Súly menetkész állapotban | 162 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 10.5 l |
| Jogosítvány típusok | A1 |
| Max. megtehető táv | 350 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 68 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3 l/100km |
| Zajterhelés állóhelyzetben | 79 dB |
Ár Suzuki Burgman 125
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Suzuki Burgman 125 Előzmények
Suzuki Burgman 125 2021

12.4 HP
125 ccm
162 kg
Suzuki Burgman 125 2020

12.4 HP
125 ccm
161 kg
1 431 418,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2019

12.4 HP
125 ccm
161 kg
1 366 537,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2018

12.4 HP
125 ccm
159 kg
1 323 554,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2017

12.4 HP
125 ccm
159 kg
840 198,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2016

12.4 HP
125 ccm
159 kg
1 710 402,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2015

12.4 HP
125 ccm
159 kg
Suzuki Burgman 125 2014

12.4 HP
125 ccm
159 kg
Suzuki Burgman 125 2013

12.4 HP
125 ccm
159 kg
824 788,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2012

12.4 HP
125 ccm
159 kg
900 212,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2011

12.4 HP
125 ccm
159 kg
Suzuki Burgman 125 2010

12.4 HP
125 ccm
159 kg
656 100,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2009

125 HP
125 ccm
159 kg
674 348,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki Burgman 125 2008

15 HP
125 ccm
139 kg
Suzuki Burgman 125 2007

15 HP
125 ccm
139 kg
Suzuki Burgman 125 2006

15 HP
125 ccm
139 kg
Suzuki Burgman 125 2005

15 HP
125 ccm
139 kg
GYIK gumiabroncsok Suzuki Burgman 125
Alternatívák a Suzuki Burgman 125
GYIK Suzuki Burgman 125
- Mennyi a Suzuki Burgman 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2024-es Suzuki Burgman 125, amely átlagosan 271 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 004 890 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Suzuki Burgman 125 vagy egy Yamaha Tricity 125?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Suzuki Burgman 125 modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Suzuki Burgman 125 modell elérhetősége jó. Sok Suzuki Burgman 125 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Suzuki Burgman 125 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor a Suzuki Burgman 125 árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva rossz volt. Az árak alakulása az első évben -8%, a második évben -5% és a harmadik évben pedig +1% volt.
- Mennyire közkedvelt a Suzuki Burgman 125?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Suzuki Burgman 125 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Suzuki Burgman 125 Képek
Forrás: 1000PS





További képek megjelenítése

























