Honda CBR600RR 2007
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda CBR600RR 2007
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 117 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 599 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1395 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 820 mm |
| Száraz tömeg | 163 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Legnagyobb sebesség | 260 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Honda CBR600RR
Ár Honda CBR600RR
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda CBR600RR Előzmények
Honda CBR600RR 2026

121 HP
599 ccm
193 kg
5 591 855,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2025

119 HP
599 ccm
193 kg
5 391 132,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2024

119 HP
599 ccm
193 kg
6 194 024,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2017

120 HP
599 ccm
193 kg
Honda CBR600RR 2016

120 HP
599 ccm
193 kg
3 071 668,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2015

120 HP
599 ccm
193 kg
Honda CBR600RR 2014

120 HP
599 ccm
193 kg
Honda CBR600RR 2013

120 HP
599 ccm
193 kg
5 058 622,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2012

120 HP
599 ccm
184 kg
Honda CBR600RR 2011

120 HP
599 ccm
184 kg
3 398 096,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2010

120 HP
599 ccm
184 kg
3 093 971,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2009

120 HP
599 ccm
184 kg
2 871 351,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2008

117 HP
599 ccm
163 kg
2 621 562,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2007

117 HP
599 ccm
163 kg
2 102 116,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2006

117 HP
599 ccm
163 kg
1 990 198,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBR600RR 2005

117 HP
599 ccm
163 kg
1 694 993,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Honda CBR600RR
GYIK Honda CBR600RR
- Mennyi a Honda CBR600RR aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Honda CBR600RR, amely átlagosan 84 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 853 640 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda CBR600RR vagy egy Yamaha YZF-R6?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda CBR600RR modell hozzáférhetősége?
- A Supersport-típusú motorokhoz mérten a Honda CBR600RR modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Honda CBR600RR található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda CBR600RR ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor a Honda CBR600RR árstabilitása a Supersport-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -4%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig -10% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda CBR600RR?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda CBR600RR iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda CBR600RR Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése





















