KTM 300 EXC HARDENDURO 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 300 EXC HARDENDURO 2026
Motor és Meghajtás
| Furat | 72 mm |
|---|---|
| Löket | 72 mm |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Fojtószelep átmérője | 39 mm |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 2 ütemű |
| Lökettérfogat | 293.15 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Zárt patron |
| Márka | WP |
| Átmérő | 48 mm |
| Rugóút | 300 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | WP |
| Rugóút | 310 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső, Központi cső |
| Kormányzási tengely szöge | 63.9 fok |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Utazási módok, Modern elektronika |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1489 mm |
| Ülésmagasság -tól | 963 mm |
| Száraz tömeg | 105.9 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9 l |
| Földtávolság | 347 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, Világítás |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: KTM 300 EXC HARDENDURO
Ár KTM 300 EXC HARDENDURO
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 300 EXC HARDENDURO Előzmények
KTM 300 EXC HARDENDURO 2025

293.15 ccm
106 kg
5 131 612,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 300 EXC HARDENDURO 2024

293.15 ccm
104 kg
4 876 552,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok KTM 300 EXC HARDENDURO
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
100% offroad
A hobbi versenyeken vagy kemény enduro edzéseken használt kemény enduro kerékpárok esetében a FIM jóváhagyása nem kritérium számunkra.
GYIK KTM 300 EXC HARDENDURO
- Mennyi a KTM 300 EXC HARDENDURO aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 300 EXC HARDENDURO, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 778 880 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 300 EXC HARDENDURO vagy egy KTM 300 EXC 2026?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 300 EXC HARDENDURO modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 300 EXC HARDENDURO modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 300 EXC HARDENDURO motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 300 EXC HARDENDURO ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2023-os gyártási évét, akkor a KTM 300 EXC HARDENDURO árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +11% és a második évben -9%.
- Mennyire közkedvelt a KTM 300 EXC HARDENDURO?
- Gyenge a kereslet a piacon a KTM 300 EXC HARDENDURO iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 300 EXC HARDENDURO Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése









