Husqvarna Svartpilen 801 2024
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Husqvarna Svartpilen 801 2024 Tapasztalatok és szakértői tesztek
mAria_1000PS
A Husqvarna Svartpilen 801 egy sportos, modern asszisztensrendszerekkel felszerelt naked bike, amely különösen jól csillog a kanyargós utakon. Élénk motorja és feszes futómuve agilis és dinamikus, de a hosszú egyenesekben kissé igényes. A modern technológiával és sportos kezelhetoséggel ötvözött retro megjelenést kereso motorosok számára izgalmas, de igényes választás.

Kulcs Specifikáció Husqvarna Svartpilen 801 2024
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 88 mm |
| Löket | 65.7 mm |
| Max. Teljesítmény | 105 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9250 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 87 Nm |
| Maximális teljesítmény | 8000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.5 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Nyomás-keringetés |
| Lökettérfogat | 799 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
| Átmérő | 43 mm |
| Rugóút | 140 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Lengéscsillapító | Monoshock |
|---|---|
| Márka | WP |
| Rugóút | 150 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Teherbíró motor |
| Kormányzási tengely szöge | 65.5 fok |
| Kormányutánfutás | 97.9 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 300 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
Segédrendszerek
| Vezetést segít rendszerek | ABS, Utazási módok, Kanyar-ABS, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1388 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 820 mm |
| Száraz tömeg | 181 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 14 l |
| Max. megtehető táv | 311 km |
| Akkumulátor teljesítménye (Volt V) | 12 V |
| Az akkumulátor kapacitása (Amperóra Ah) | 10 Ah |
| kombinált CO2-kibocsátás | 106 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.5 l/100km |
Felszereltség
| Felszereltség | Csatlakoztathatóság, Fűtött markolatok |
|---|
Legfrissebb cikkek 1000 LE motorról Husqvarna Svartpilen 801
Ár Husqvarna Svartpilen 801
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Husqvarna Svartpilen 801 Előzmények
Husqvarna Svartpilen 801 2025

105 HP
799 ccm
181 kg
3 654 005,00 Ftátlagos piaci ár
Husqvarna Svartpilen 801 2024

105 HP
799 ccm
181 kg
4 112 733,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Husqvarna Svartpilen 801
GYIK Husqvarna Svartpilen 801
- Mennyi a Husqvarna Svartpilen 801 aktuális piaci ára?
- Egy 2024-es Husqvarna Svartpilen 801, amely átlagosan 1 017 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 510 100 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna Svartpilen 801 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna Svartpilen 801 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna Svartpilen 801 modell elérhetősége jó. Sok Husqvarna Svartpilen 801 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Husqvarna Svartpilen 801 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2024 gyártási évét, akkor a Husqvarna Svartpilen 801 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -18%.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna Svartpilen 801?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Husqvarna Svartpilen 801 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Husqvarna Svartpilen 801 Képek
Forrás: 1000PS











További képek megjelenítése



























