BMW F 800 ST 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije BMW F 800 ST 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 82 mm |
|---|---|
| Takt | 75.6 mm |
| Snaga motora | 85 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8000 okr./min |
| Okretni moment | 86 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5800 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Podmazivanje | Suhi karter |
| Pomak | 798 ccm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2082 mm |
| Širina | 860 mm |
| Visina | 1155 mm |
| Međuosovinski razmak | 1466 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 204 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena BMW F 800 ST
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
BMW F 800 ST Povijest
BMW F 800 ST 2012

86 KS
798 ccm
182 kg
BMW F 800 ST 2011

86 KS
798 ccm
182 kg
4.788,00 €prosječna tržišna cijena
BMW F 800 ST 2010

86 KS
798 ccm
182 kg
4.463,00 €prosječna tržišna cijena
BMW F 800 ST 2009

85 KS
798 ccm
204 kg
BMW F 800 ST 2008

5.813,00 €prosječna tržišna cijena
BMW F 800 ST 2007

4.933,00 €prosječna tržišna cijena
BMW F 800 ST 2006

Najčešća pitanja BMW F 800 ST
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW F 800 ST?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW F 800 ST s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 5.500 EUR uz prosječnu kilometražu od 46.066 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW F 800 ST ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW F 800 ST?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala BMW F 800 ST.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW F 800 ST? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla BMW F 800 ST bila je dobra u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW F 800 ST?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW F 800 ST. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
BMW F 800 ST Slike
Izvor: 1000PS




























