Yamaha TDM 900 2010
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha TDM 900 2010
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 92 mm |
|---|---|
| Zdvih | 67.5 mm |
| Výkon motoru | 86 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 88.8 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.4 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 5 |
| Ventily | DOHC |
| Zdvihový objem | 897 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 18 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 60 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2180 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1290 mm |
| Rozvor | 1485 mm |
| Výška sedla | 825 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 223 kg |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 226 kg |
| Objem palivové nádrže | 20 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha TDM 900
Yamaha TDM 900 Historie
Yamaha TDM 900 2013

86 HP
897 cm³
223 kg
135 643,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2012

86 HP
897 cm³
223 kg
Yamaha TDM 900 2011

86 HP
897 cm³
223 kg
Yamaha TDM 900 2010

86 HP
897 cm³
223 kg
118 791,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2009

86 HP
897 cm³
223 kg
109 441,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2008

86 HP
897 cm³
197 kg
120 584,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2007

86 HP
897 cm³
197 kg
106 848,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2006

86 HP
897 cm³
197 kg
95 430,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2005

86 HP
897 cm³
190 kg
87 597,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Yamaha TDM 900
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Silniční sportovní pneumatiky
Univerzální pneumatika pro sportovní silniční jezdce. Super sportovní motocykly, naháče, sportovní cestovní motocykly. Také příležitostné výlety na závodní okruh. Roli však hraje kilometrový výkon, krátká doba zahřívání a výkonnost za špatného počasí.
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvělý vzhled jsou velmi důležité, stejně tak je vítaná přilnavost na mokru. Důraz je kladen na cestovní vhodnost a méně na sportovní charakter.
FAQ Yamaha TDM 900
- Jaká je současná tržní cena Yamaha TDM 900?
- Současná tržní cena Yamaha TDM 900, rok výroby 2007, je 117 220 CZK s průměrně najetými 54 351 km.
- Který je lepší? Yamaha TDM 900 nebo Yamaha Tracer 9 GT?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha TDM 900?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Yamaha TDM 900.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha TDM 900? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2012 byla stabilita ceny Yamaha TDM 900 dobrá v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl +13% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha TDM 900?
- Na trhu je po Yamaha TDM 900 velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha TDM 900 Obrázky
Zdroj: 1000PS





















