Yamaha TDM 900 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha TDM 900 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 86 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 897 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1485 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 197 kg |
| Objem palivové nádrže | 20 l |
| Maximální rychlost | 213 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha TDM 900
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 Historie
Yamaha TDM 900 2013

86 HP
897 cm³
223 kg
135 643,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2012

86 HP
897 cm³
223 kg
Yamaha TDM 900 2011

86 HP
897 cm³
223 kg
Yamaha TDM 900 2010

86 HP
897 cm³
223 kg
118 791,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2009

86 HP
897 cm³
223 kg
109 441,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2008

86 HP
897 cm³
197 kg
120 584,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2007

86 HP
897 cm³
197 kg
106 848,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2006

86 HP
897 cm³
197 kg
95 430,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2005

86 HP
897 cm³
190 kg
87 597,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Yamaha TDM 900
- Jaká je současná tržní cena Yamaha TDM 900?
- Současná tržní cena Yamaha TDM 900, rok výroby 2007, je 117 220 CZK s průměrně najetými 54 351 km.
- Který je lepší? Yamaha TDM 900 nebo Yamaha Tracer 9?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha TDM 900?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Yamaha TDM 900.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha TDM 900? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2012 byla stabilita ceny Yamaha TDM 900 dobrá v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl +13% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha TDM 900?
- Na trhu je po Yamaha TDM 900 velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha TDM 900 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků
















