Yamaha TDM 900 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha TDM 900 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 92 mm |
|---|---|
| Úder | 67.5 mm |
| Výkon motoru | 86 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 88.8 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.4 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální, Transistor |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Posunutí | 897 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Podvozek
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 18 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2180 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1290 mm |
| Rozvor | 1485 mm |
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 223 kg |
| Objem palivové nádrže | 4.7 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha TDM 900
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 Historie
Yamaha TDM 900 2013

86 HP
897 cm³
223 kg
134 704,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2012

86 HP
897 cm³
223 kg
Yamaha TDM 900 2011

86 HP
897 cm³
223 kg
Yamaha TDM 900 2010

86 HP
897 cm³
223 kg
117 969,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2009

86 HP
897 cm³
223 kg
108 683,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2008

86 HP
897 cm³
197 kg
119 749,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2007

86 HP
897 cm³
197 kg
109 724,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2006

86 HP
897 cm³
197 kg
88 250,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha TDM 900 2005

86 HP
897 cm³
190 kg
91 072,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Yamaha TDM 900
- Jaká je současná tržní cena Yamaha TDM 900?
- Současná tržní cena Yamaha TDM 900, rok výroby 2005, je 97 190 CZK s průměrně najetými 57 350 km.
- Který je lepší? Yamaha TDM 900 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha TDM 900?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Yamaha TDM 900.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha TDM 900? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2012 byla stabilita ceny Yamaha TDM 900 dobrá v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl +13% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha TDM 900?
- Na trhu je po Yamaha TDM 900 velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha TDM 900 Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobrazit více obrázků



























