Triumph Street Triple 675 R 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Street Triple 675 R 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 74 mm |
| Úder | 52.3 mm |
| Výkon motoru | 106 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 11700 ot/min |
| Točivý moment | 69 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 9100 ot/min |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 675 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Nastavení | Tlaková fáze, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Značka | Kayaba |
|---|---|
| Nastavení | Komprese, Trakční fáze |
Přední brzdy
| Píst | Dvojitý píst |
|---|---|
| Značka | Nissin |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Značka | Nissin |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2030 mm |
| Šířka | 736 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Rozvor | 1395 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 167 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.4 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Triumph Street Triple 675 R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R Historie
Triumph Street Triple 675 R 2017

106 HP
675 cm³
183 kg
Triumph Street Triple 675 R 2016

106 HP
675 cm³
183 kg
174 967,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R 2015

106 HP
675 cm³
183 kg
206 219,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R 2014

106 HP
675 cm³
183 kg
148 563,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R 2013

106 HP
675 cm³
183 kg
163 984,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R 2012

106 HP
675 cm³
167 kg
149 166,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R 2011

106 HP
675 cm³
167 kg
134 622,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R 2010

106 HP
675 cm³
167 kg
119 365,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 675 R 2009

106 HP
675 cm³
167 kg
123 748,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Triumph Street Triple 675 R
FAQ Triumph Street Triple 675 R
- Jaká je současná tržní cena Triumph Street Triple 675 R?
- Současná tržní cena Triumph Street Triple 675 R, rok výroby 2015, je 266 100 CZK s průměrně najetými 7 675 km.
- Který je lepší? Triumph Street Triple 675 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Street Triple 675 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Triumph Street Triple 675 R.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Street Triple 675 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Triumph Street Triple 675 R dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl 0% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Street Triple 675 R?
- Na trhu je po Triumph Street Triple 675 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Triumph Street Triple 675 R Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků
































