Yamaha R1 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha R1 2009 Zkušenosti a odborné posudky
nastynils
Nový motor R1 samozřejmě prošel všemi náročnými zátěžovými testy Yamaha a vztahuje se na něj stejná záruka jako na ostatní motocykly Yamaha. Protože až dosud to byly právě otázky životnosti a spolehlivosti, které bránily sériové výrobě takového motoru.

Klíčové atributy Yamaha R1 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 78 mm |
| Úder | 52.2 mm |
| Výkon motoru | 182 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 12500 ot/min |
| Točivý moment | 115.5 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 10000 ot/min |
| Kompresní poměr | 12.7 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 998 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Deltabox |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2070 mm |
| Šířka | 715 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Rozvor | 1415 mm |
| Výška sedla | 835 mm |
| Suchá hmotnost | 206 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha R1
Yamaha R1 Historie
Yamaha R1 2024

200 HP
998 cm³
201 kg
677 327,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2023

200 HP
998 cm³
201 kg
629 915,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2022

200 HP
998 cm³
201 kg
Yamaha R1 2021

200 HP
998 cm³
199 kg
554 592,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2020

200 HP
998 cm³
199 kg
589 706,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2019

200 HP
998 cm³
199 kg
548 402,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2018

200 HP
998 cm³
199 kg
773 986,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2017

200 HP
998 cm³
199 kg
481 954,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2016

200 HP
998 cm³
199 kg
442 759,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2015

200 HP
998 cm³
199 kg
464 616,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2014

182 HP
998 cm³
206 kg
Yamaha R1 2013

182 HP
998 cm³
206 kg
334 705,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2012

182 HP
998 cm³
206 kg
350 071,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2011

181 HP
998 cm³
206 kg
299 865,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2010

181 HP
998 cm³
206 kg
234 212,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2009

182 HP
998 cm³
206 kg
217 202,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2008

172 HP
998 cm³
172 kg
188 580,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2007

172 HP
998 cm³
172 kg
202 987,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2006

172 HP
998 cm³
172 kg
176 118,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha R1 2005

172 HP
998 cm³
172 kg
177 898,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Yamaha R1
FAQ Yamaha R1
- Jaká je současná tržní cena Yamaha R1?
- Současná tržní cena Yamaha R1, rok výroby 2024, je 655 180 CZK s průměrně najetými 517 km.
- Který je lepší? Yamaha R1 nebo BMW S 1000 RR?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha R1?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Yamaha R1.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha R1? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2018 byla stabilita ceny Yamaha R1 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl +9% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha R1?
- Na trhu je po Yamaha R1 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha R1 Obrázky
Zdroj: 1000PS



































