BMW R 1200 R 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW R 1200 R 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | Boxer |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 101 mm |
| Úder | 73 mm |
| Výkon motoru | 109 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 115 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Kompresní poměr | 12 |
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1170 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Strut |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2145 mm |
| Šířka | 872 mm |
| Výška | 1285 mm |
| Rozvor | 1495 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 223 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW R 1200 R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
BMW R 1200 R Historie
BMW R 1200 R 2018

125 HP
1170 cm³
231 kg
280 966,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2017

125 HP
1170 cm³
231 kg
272 558,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2016

125 HP
1170 cm³
231 kg
256 178,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2015

125 HP
1170 cm³
231 kg
280 912,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2014

110 HP
1170 cm³
223 kg
247 222,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2013

110 HP
1170 cm³
223 kg
188 196,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2012

110 HP
1170 cm³
223 kg
214 628,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2011

110 HP
1170 cm³
223 kg
221 092,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2010

109 HP
1170 cm³
198 kg
166 887,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2009

109 HP
1170 cm³
223 kg
154 671,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2008

109 HP
1170 cm³
198 kg
180 363,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2007

109 HP
1170 cm³
198 kg
157 081,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k BMW R 1200 R
FAQ BMW R 1200 R
- Jaká je současná tržní cena BMW R 1200 R?
- Současná tržní cena BMW R 1200 R, rok výroby 2018, je 289 580 CZK s průměrně najetými 15 506 km.
- Který je lepší? BMW R 1200 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW R 1200 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů BMW R 1200 R.
- Jak stabilní je cena použitého BMW R 1200 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2018 byla stabilita ceny BMW R 1200 R dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -5% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW R 1200 R?
- Na trhu je po BMW R 1200 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW R 1200 R Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobrazit více obrázků




























