BMW R 1200 R 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW R 1200 R 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 109 HP |
|---|---|
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1170 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1495 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 198 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Maximální rychlost | 215 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW R 1200 R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
BMW R 1200 R Historie
BMW R 1200 R 2018

125 HP
1170 cm³
231 kg
280 966,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2017

125 HP
1170 cm³
231 kg
272 558,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2016

125 HP
1170 cm³
231 kg
256 178,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2015

125 HP
1170 cm³
231 kg
280 912,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2014

110 HP
1170 cm³
223 kg
247 222,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2013

110 HP
1170 cm³
223 kg
188 196,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2012

110 HP
1170 cm³
223 kg
214 628,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2011

110 HP
1170 cm³
223 kg
221 092,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2010

109 HP
1170 cm³
198 kg
166 887,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2009

109 HP
1170 cm³
223 kg
154 671,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2008

109 HP
1170 cm³
198 kg
180 363,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 R 2007

109 HP
1170 cm³
198 kg
157 081,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k BMW R 1200 R
FAQ BMW R 1200 R
- Jaká je současná tržní cena BMW R 1200 R?
- Současná tržní cena BMW R 1200 R, rok výroby 2018, je 289 850 CZK s průměrně najetými 15 506 km.
- Který je lepší? BMW R 1200 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW R 1200 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů BMW R 1200 R.
- Jak stabilní je cena použitého BMW R 1200 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2018 byla stabilita ceny BMW R 1200 R dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -5% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW R 1200 R?
- Na trhu je po BMW R 1200 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW R 1200 R Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků




























