Triumph Daytona 675 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Daytona 675 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 74 mm |
| Úder | 52.3 mm |
| Výkon motoru | 126 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 12500 ot/min |
| Točivý moment | 72 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 11750 ot/min |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 675 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Nastavení | Tlaková fáze, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Značka | Kayaba |
|---|---|
| Nastavení | Komprese, Trakční fáze |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Technologie | radiální, Monoblok |
| Značka | Nissin |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Značka | Nissin |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2010 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Rozvor | 1395 mm |
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 162 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.4 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Triumph Daytona 675
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Daytona 675 Historie
Triumph Daytona 675 2017

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2016

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2015

128 HP
675 cm³
184 kg
274 393,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Daytona 675 2014

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2013

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2012

125 HP
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2011

125 HP
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2010

126 HP
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2009

126 HP
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2008

123 HP
675 cm³
165 kg
201 316,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Triumph Daytona 675
FAQ Triumph Daytona 675
- Jaká je současná tržní cena Triumph Daytona 675?
- Současná tržní cena Triumph Daytona 675, rok výroby 2008, je 123 810 CZK s průměrně najetými 25 128 km.
- Který je lepší? Triumph Daytona 675 nebo Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Daytona 675?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Triumph Daytona 675.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Daytona 675? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny Triumph Daytona 675 normální v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -1% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Daytona 675?
- Na trhu je po Triumph Daytona 675 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Triumph Daytona 675 Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků


























