Triumph Daytona 675 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Daytona 675 2008 Zkušenosti a odborné posudky
nastynils
Daytona byla vždycky dobrá motorka. Změny na podvozku jsou příjemné a spolu s novými pneumatikami činí Daytonu ovladatelnější a rychlejší. Skutečným plusem je však vyšší výkon ve vyšším pásmu otáček.

Klíčové atributy Triumph Daytona 675 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 123 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 675 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1392 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 165 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.4 l |
| Maximální rychlost | 260 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Triumph Daytona 675
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Daytona 675 Historie
Triumph Daytona 675 2017

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2016

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2015

128 HP
675 cm³
184 kg
274 393,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Daytona 675 2014

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2013

128 HP
675 cm³
184 kg
Triumph Daytona 675 2012

125 HP
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2011

125 HP
675 cm³
186 kg
Triumph Daytona 675 2010

126 HP
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2009

126 HP
675 cm³
162 kg
Triumph Daytona 675 2008

123 HP
675 cm³
165 kg
201 316,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Triumph Daytona 675
FAQ Triumph Daytona 675
- Jaká je současná tržní cena Triumph Daytona 675?
- Současná tržní cena Triumph Daytona 675, rok výroby 2008, je 123 810 CZK s průměrně najetými 25 128 km.
- Který je lepší? Triumph Daytona 675 nebo Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Daytona 675?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Triumph Daytona 675.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Daytona 675? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny Triumph Daytona 675 normální v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -1% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Daytona 675?
- Na trhu je po Triumph Daytona 675 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Triumph Daytona 675 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků


























