KTM 390 Adventure X 2026
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 390 Adventure X 2026 Zkušenosti a odborné posudky
Gregor
KTM 390 Adventure X zaujme jako všestranný univerzální motocykl s jasnou orientací na silnici. Boduje pro každodenní použití, turistiku i lehké výlety do terénu, ale vyžaduje aktivní jízdu. Je méně velkolepý než model R, ale pro mnoho jezdců je rozumnější volbou.
Přečtěte si celý článek na 1000PS.com

Klíčové atributy KTM 390 Adventure X 2026
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 89 mm |
|---|---|
| Zdvih | 64 mm |
| Výkon motoru | 44 HP |
| Točivý moment | 39 Nm |
| Kompresní poměr | 12.6 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Otvor škrtící klapky | 46 mm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Mazání | Oběh tlaku |
| Zdvihový objem | 398.7 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | WP |
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 200 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Pouzdro tlumiče | přímý |
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 200 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
| Náklon | 62.5 stupně |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Technologie | radiální |
| Značka | Bybre |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 240 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Bybre |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Režimy jízdy, Kontrola trakce, Moderní elektronika |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
| Průměr přední pneumatiky | 19 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 80 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1464 mm |
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost (s ABS) | 165 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
| Rozsah | 430 km |
| Kombinované emise CO2 | 79 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 3.4 l/100km |
| Hluk emitovaný stojícím strojem | 84 dB |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Interval údržby | 10000 km |
| Světlá výška | 272 mm |
Vybavení
| Vybavení | Připojení, LED světlomety, Osvětlení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o KTM 390 Adventure X
Cena KTM 390 Adventure X
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 390 Adventure X Historie
KTM 390 Adventure X 2025

44 HP
398.7 cm³
165 kg
177 538,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky KTM 390 Adventure X
FAQ KTM 390 Adventure X
- Jaká je současná tržní cena KTM 390 Adventure X?
- Současná tržní cena KTM 390 Adventure X, rok výroby 2025, je 163 220 CZK s průměrně najetými 15 km.
- Který je lepší? KTM 390 Adventure X nebo KTM 690 SMC R?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 390 Adventure X?
- V porovnání s jinými motocykly Enduro je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů KTM 390 Adventure X.
- Jak je populární KTM 390 Adventure X?
- Na trhu je po KTM 390 Adventure X nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 390 Adventure X Obrázky
Zdroj: 1000PS





Zobrazit více obrázků



















