Royal Enfield Classic 650 2025
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Royal Enfield Classic 650 2025 Zkušenosti a odborné posudky
Gregor
Model Classic 650 kombinuje důsledný retro vzhled s potěšením z jízdy vhodným pro každodenní použití a skutečným charakterem. Má sice několik drobných nedostatků, ale ty jsou snesitelné. Musíte se také smířit s poměrně vysokou hmotností vozidla. Na druhou stranu vás zpomalí, aniž by vás omezoval, má silný charakter, snadno se řídí a přináší přesně ty dobré pocity, které fanoušci retro stylu hledají - jak při cestování, tak v každodenním životě.
Přečtěte si celý článek na 1000PS.com

Klíčové atributy Royal Enfield Classic 650 2025
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě s 270° klikou |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 78 mm |
| Úder | 67.8 mm |
| Výkon motoru | 47 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7250 ot/min |
| Točivý moment | 52.3 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 5650 ot/min |
| Kompresní poměr | 9.5 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Ventily | OHC |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 648 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|---|
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 120 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
| Vzdálenost stlačení | 90 mm |
| Materiál | Ocel |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Středová trubka |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
| Průměr přední pneumatiky | 19 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 18 palců |
| Délka | 2318 mm |
| Šířka | 892 mm |
| Výška | 1137 mm |
| Rozvor | 1475 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 243 kg |
| Objem palivové nádrže | 14.8 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
| Rozsah | 343 km |
| Kombinované emise CO2 | 104 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 4.66 l/100km |
| Hluk emitovaný stojícím strojem | 86 dB |
| Maximální povolená hmotnost | 407 kg |
| Světlá výška | 154 mm |
Vybavení
| Vybavení | LED světlomety |
|---|
Nejnovější články o motorce 1000PS Royal Enfield Classic 650
Cena Royal Enfield Classic 650
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Royal Enfield Classic 650 Historie
Royal Enfield Classic 650 2026

47.1 HP
649 cm³
243 kg
226 378,00 Kčprůměrná tržní cena
Royal Enfield Classic 650 2025

47 HP
648 cm³
243 kg
FAQ pneumatiky Royal Enfield Classic 650
FAQ Royal Enfield Classic 650
- Jaká je současná tržní cena Royal Enfield Classic 650?
- Současná tržní cena Royal Enfield Classic 650, rok výroby 2025, je 223 010 CZK s průměrně najetými 153 km.
- Který je lepší? Royal Enfield Classic 650 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Royal Enfield Classic 650?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Royal Enfield Classic 650.
- Jak je populární Royal Enfield Classic 650?
- Na trhu je po Royal Enfield Classic 650 nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Royal Enfield Classic 650 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků




























