Ducati 999 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati 999 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 140 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 998 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1420 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 780 mm |
| Suchá hmotnost | 186 kg |
| Objem palivové nádrže | 15.5 l |
| Maximální rychlost | 270 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Ducati 999 Historie
Ducati 999 2006

140 HP
998 cm³
186 kg
Ducati 999 2005

140 HP
998 cm³
186 kg
FAQ Ducati 999
- Jaká je současná tržní cena Ducati 999?
- Současná tržní cena Ducati 999, rok výroby 2004, je 233 370 CZK s průměrně najetými 10 262 km.
- Který je lepší? Ducati 999 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati 999?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Ducati 999.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati 999? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny Ducati 999 velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -32% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati 999?
- Na trhu je po Ducati 999 průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati 999 Obrázky
Zdroj: 1000PS























