Benda Chinchilla 350 CVT
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Deneyimler ve Uzman İncelemesi
Der Horvath
Benda Chinchilla 350 NEO, CVT sanzimani ile bilinçli olarak yeni bir çigir açan ve böylece her seyden önce bir seyi basaran cesur bir kruvazördür: maksimum erisilebilirlik. Sürüsü bu siniftaki neredeyse tüm diger motosikletlerden daha kolaydir ve açikça yeni baslayanlari, spora geri dönenleri ve vites degistirme konusunda endiselenmek zorunda kalmadan rahat bir sekilde gezinmek isteyen herkesi hedeflemektedir. Bu süreçte klasik V2 duygusunun bir kismi kaybolsa bile, genel paket günlük kullanima uygunlugu, konforu ve hepsinden önemlisi sasirtici derecede iyi çalisan bir konseptle etkileyicidir.
Makalenin tamamını 1000PS.com'da okuyun

Anahtar Özellikler Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | V |
|---|---|
| Çap | 42 mm |
| Strok | 45 mm |
| Motor gücü | 34 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 8700 dev/dak. |
| Tork | 31 Nm |
| Torkta dev/dak | 6500 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11.5 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Zıplama önleyici, Debriyaj sistemleri |
| Şanzıman | Kayış |
| Şanzıman Tipi | Varyomatik |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 343 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Süspansiyon mesafesi | 115 mm |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak kolu |
|---|---|
| Süspansiyon mesafesi | 37 mm |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Tekli disk |
|---|---|
| Çap | 320 mm |
| Piston | Dört piston |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | radyal |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 260 mm |
| Piston | Çift piston |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 80 % |
| Ön lastik çapı | 16 inç |
| Arka lastik genişliği | 150 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 80 % |
| Arka lastik çapı | 15 inç |
| Boy | 2190 mm |
| Genişlik | 895 mm |
| Yükseklik | 1050 mm |
| Aks mesafesi | 1485 mm |
| Koltuk yüksekliği | 690 mm |
| Boş Ağırlık (ABS dahil) | 195 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 16 l |
| Lisansa uygunluk | A2 |
| Menzil | 355 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 104 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 4.5 l/100km |
| Sabit gürültü | 94 dB |
| Euro Normu | Euro 5+ |
Donanım
| Donanım | LED-Farlar, USB soketi, Şarj ve güç, Aydınlatma |
|---|
Benda Chinchilla 350 CVT hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri
SSS lastikleri Benda Chinchilla 350 CVT
- 1000PS editör ekibi tarafından bu model için şu anda hangi lastikler öneriliyor?
Tourer ve kruvazör
Yüksek kilometre performansı ve havalı görünüm çok önemlidir, ıslak zeminde yol tutuş da aynı şekilde hoş karşılanır. Odak noktası sportiflikten ziyade tura uygunluktur.
SSS Benda Chinchilla 350 CVT
- BendaChinchilla 350 CVT modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- BendaChinchilla 350 CVT modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 344.560 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Benda Chinchilla 350 CVT mi yoksa QJ Motor SRV 400 AMT mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Benda Chinchilla 350 CVT modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Chopper/Cruiser motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. Benda Chinchilla 350 CVT motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- Benda Chinchilla 350 CVT ne kadar popüler?
- Piyasada Benda Chinchilla 350 CVT modeli için çok zayıf bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda nadiren okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Benda Chinchilla 350 CVT Resimler
Kaynak: 1000PS









