Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | V |
|---|---|
| Motor gücü | 240 HP |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın |
| Ateşleme (Kontak) | Dijital |
| Şanzıman | doğrudan |
| 2WD | Evet |
| Şanzıman Tipi | Çift kavramalı |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 3 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | DOHC |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 999 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | A-Kol |
|---|---|
| Sürüş | 635 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | A-Kol |
|---|---|
| Marka | WP |
| Sürüş | 648 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Geri tepme |
| Malzeme | Alüminyum |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 265 mm |
| Piston | Üç piston |
| Çalıştırma | Hidrolik |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 255 mm |
| Piston | Çift piston |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | Hidrolik direksiyon |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 16 inç |
|---|---|
| Arka lastik çapı | 16 inç |
| Boy | 3556 mm |
| Genişlik | 1985 mm |
| Yükseklik | 1815 mm |
| Aks mesafesi | 2743 mm |
| Kuru Ağırlık | 1016 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 50 l |
| Yerden yükseklik | 432 mm |
Donanım
| Donanım | LED-Farlar, USB soketi, Dokunmatik ekran |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS Tarih
Can-Am MAVERICK R X RS 2024

240 HP
999 ccm
1016 kg
SSS Can-Am MAVERICK R X RS
- Hangisi daha iyi? Can-Am MAVERICK R X RS mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Can-Am MAVERICK R X RS modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Side-by-Side motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Can-Am MAVERICK R X RS motorsikletten piyasada çok az var.
- Can-Am MAVERICK R X RS ne kadar popüler?
- Piyasada Can-Am MAVERICK R X RS modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.




























